Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán én reagálom túl a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés

A párommal 15 hónapja vagyunk együtt.. Minden rendben van.De néha szokott lenni egy kis vita... a játék ... 4 éve játszik online játékon vagy,hogy szokták mondani ...

és mikor ott vagyok náluk,akkor is,ha msn-en beszélünk akkor is, mindig "pill" és tudmo,hogy vmi van a játékkal és azzal foglalkozik .. Igaz,hogy túl reagálom?:( Mert Ő mindig mondja,hogy jár neki egy kis szabadság,meg ,hogy már frászt kap mikor mondom neki,hogy "már megint az a játék"...


2010. aug. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
jár neki a szabadság de nem akkor amikor veled van vagy veled beszél! szoval ezt magayarázd el neki... ha játszani akar nyugodtan nincs ebböl baj csak ne a közös időtőket evgye el ez a "hülyeség"
2010. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki a gépét rohadt kocka...
2010. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
óóhh biztos -.-
2010. aug. 29. 17:36
 4/5 anonim válasza:
uu.. hát én kidobnám az alakot. nálam egyébként ugyanez a helyez, csak nem játszik, hanem állandóan csavarog..
2010. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üdv.

Nekem pár napja lett egy csajom tökre szeretem stb. Énis nagy kocka vok, h ha ugynézzük ((szeretek játszani igen)) de amikor csak meghalom h esély van a találkozásra mint h ha nemis ismerném a gépet ugymegyek hozzá bármien idöben bármikor. ((aki azt mondja h nem vagyok nagy kocka annak megsugom h volt amikor napi 16-18h-t nyomtam v többet)) de mégis ha van csajom akk alap h vele törödök bármi áron érte megtennék bármit stb nem fojtatom. szal sztem az üzenetemet h ha megmutatod talán észhez tér h ha nem akk dobd mert a gépet jobban szereti mint téged ((én mindigis a csajokat szerettem jobban a gépnél <3))

vagy mond neki h dobod h ha nem törödik veled esetleg tovább gépezik ha abbahagya akk tess ott a siker ha nem akk sztem téll dobd ((ha nekem a csajom ezt mondaná nem dobnám el a gépet de alap h vele foglalkoznék mint most =) jah és a gépet max eladnám legalább pénz lesz))

2010. aug. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!