Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom mindig rajtam vezeti le az úgymond rossz napjait?

Figyelt kérdés
Ha a barátom ideges, valami problémája van, akkor sosem szeret róla beszélni, csak egyszerűen megváltozik a viselkedése velem kapcsolatosan. Innen is tudom, hogy valami problémája van. Ilyenkor a szüleivel teljesen normális, a barátaival is, csak velem viselkedik máshogy, durvábban (mindig elmondja, hogy nem velem van a problémája). Én mivel nagyon érzékeny típus vagyok, ezért emiatt napokig képes vagyok sírni. Mit tudnék tenni, hogy jobb legyen?
2021. aug. 16. 09:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Olvass utána a bántalmazó kapcsolatok jellemzőinek és utána a józan eszedre hallgatva dönts.
2021. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Hogy viselkedik veled? Durvábban szól hozzád, vagy meg is üt? Esetleg mogorvább? Kifejtenéd bővebben?
2021. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem semmi esetben sem normális, hogy máson vezeti le a saját feszültségét. Sőt, egy jól működő kapcsolatban kommunikálnak egymással a rossz dolgokról is, és támaszként egymást segítve oldódik a feszkó, nem a másik bántásával.

Első, sőt nulladik lépés, hogy beszéltek róla, ha valami bánt. Ha nem nyitott az ilyesfajta kommunikációra, egy nagyon nehéz élet vár vele.

2021. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Tapasztalatból tudom hogy hamar ki fogsz ábrándulni. Beszélj vele erről. Bár az a baj hogy aki alapjáraton ilyen, az soha nem fog tudni igazán megváltozni.

Rengeteget sírtam anno én is!

2021. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Amikor nalunk balhe van otthon en se tudok egy mosolygos tunder lenni..

En a baratomat ha feszult siman tudom kezelni. Meghallgatom megertem es terelni is tudom es jokedvre is tudom deriteni


Emberek vagyunk nem lehet elvarni azt a masiktol hogy csak vigyorogjon

2021. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: Soha nem ütne hozzám, és soha nem is ütött. Durvábban beszél velem, nyersebb a stílusa, ilyesmire gondoltam
2021. aug. 16. 10:02
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Konkrétan elkezd csipkelődni, szidalmazni, csúnyán bánik veled, vagy csak félrevonul egyedül? Nem mindegy.


Én is szeretek félrevonulni, leülni egyedül, ha gondom van. Exem ezt egyáltalán nem értette, jött volna utánam, mondjuk tény, hogy ebből is azt hozta ki, hogy szexelnünk kéne, és akkor jobb lesz... Vannak emberek, akik egyszerűen szeretik először magukban rendben tenni a problémát, és nem szeretik, ha közben mész utánuk.

2021. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Általában félrevonul egyedül, de ha akármit is hozzászólok (pl csak annyit is, hogy van-e szüksége valamire), akkor sokkal nyersebben válaszol, mint máskor. De ilyenkor csak velem, mert a szüleivel és a barátaival olyan, mint máskor
2021. aug. 16. 10:07
 9/21 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: Nekem elég nehéz lenne kezelni, hogy ha azt sem engedi, hogy hozzá szóljak, mert ha akármit is mondok csak azt a választ kapom, hogy hallgassak és ne kérdezősködjek
2021. aug. 16. 10:09
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

#9 Aha, így kezdődik. Pontosabban úgy kezdődik, hogy a csillagokat lehozza neked az égről. Végtelenül kedves, figyelmes, a tenyerén hordoz, teljesen magába szippant. Aztán úgy folytatódik, hogy néha "rossz napja van". Majd egyre gyakrabban van rossz napja. Te meg nem érted, mit csinálsz rosszul. Egyre kétségbeesettebben próbálsz megfelelni az elvárásainak. Amikből persze egyre több van. Két "rossz nap" között mintha teljesen más ember lenne, újra olyan, mint az elején. Lassan elhiszed, hogy a te hibád, ha durva veled. Lassan azt is elhiszed, hogy csúnya, ügyetlen, buta, értékteken, életképtelen vagy nélküle. Amikor végre elhatároznád magad, hogy elhagyd, akkor jobb esetben öngyilkossággal fenyegetőzik, sír, könyörög, ígérget. Rosszabb esetben téged fenyeget meg. Meg azokat, akik segítenének neked. Így hát maradsz vele. Utána minden újra csodálatos. Kedves, figyelmes, a csillagokat lehozza neked az égről. Amíg azt szerinte megérdemled. És kezdődik elölről. El fogtok jutni a pofonig is. Csak addigra elmarja mellőled a barátaidat, családodat, leépíti az önbizalmadat, anyagi függőségbe dönt téged.

Ha jót akarsz magadnak, most azonnal összepakolsz és otthagyod. Kulcs a postaládába, minden kommunikációs felületen törlöd és letiltod.

2021. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!