Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokkal jobb nő a barátom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb nő a barátom volt barátnője. és ez miatt olyan rossz érzésem van:\ mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyèl jó nő? (sport,fodrász,stb..)
2012. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

és most azon gondolkodsz, hogy csak addig vagy jó amíg nem jön a ló?

(nincs ló jó a szamár is?)


ha nem és jó a kapcsolat akkor meg ne foglalkozz ezzel.

2012. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

de most téged választott, nem?

a szépség relatív, magadat meg nem úgy ítéled meg, mint egy külső szemlélő

lehet, h a barátod nem így gondolja (ha lány vagy)

ha fiú vagy, akkor meg válassz olyan csajt, aki tetszik neked

2012. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb nő! Kinézetre? Hidd el nekem, az nem minden! A kölcsönös szeretet, a vonzalom sokat számít. At esetek túlnyomó részében ellensúlyozza a kinézetet. És különben is, a szépség relatív és idővel megkopik.

Ne aggódj! Veled van és nem vele. Ha meg visszatérne hozzá, akkor ne sajnáld, mert abban az esetben Te csak egy hiánypótló voltál neki, nem voltak komolyak a szándékai, érzései.

2012. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
talán csak szerinted jobb nő
2012. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegyel erte, hogy te jobb legyel.
2012. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég gyakran előfordul,hogy csak te gondolod ezt.Én pl így jártam sokáig ugyanezt hittem,mint te aztán felvilágosítottak olyan emberek akik se azt a csajt se engem nem ismertek még annyira,hogy ez nem így van!

Szóval ne képzeld be magadnak:)

2012. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!