Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha érzelmileg nem tudunk a párommal közel kerülni egymáshoz?

Figyelt kérdés
Jól el tudunk beszélgetni mindennapos dolgokról, a szex is jó, de valahogy mélyebb dolgokról nem beszélünk egymással. Mikor én kérdezgettem mélyebb témákról, azt válaszolta, nem szeretne erről beszélgetni, mikor én mondtam el, ha valami bántott, azt mondta, nem kell mindenen megsértődni. De nekem hiányzik, úgy érzem, nem tudunk igazán közel kerülni egymáshoz. Mit tegyek?

2021. aug. 16. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet, hogy sajnos a "nem megbeszélős" típus. Te viszont de. Nem biztos, hogy ez ebben a formában működni fog.
2021. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az elsővel.
2021. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oké, egyetértek az elsővel, de ez nem megoldás.

Kérdező: ütköztesd vele a szempontjaidat, a nézőpontjaidat, hogy te milyen vagy, ő milyen, és hogy ez miért nem jó így, mit/hogyan tudna/tudnál változtatni?

Ha szeretitek egymást, és egymás mellett akartok maradni, akkor meg kell beszélni ezen dolgot, és lesz/találni kell rá megoldást.

2021. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
91%
Menekülj. Beletörik a lelked. Én évekig ilyen rideg kapcsolatban voltam😢
2021. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerelem nélkül pocsék egy kapcsolat! 40+ nő
2021. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van 5!

F 40+

2021. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki tényleg párjaként van veled, nem csak a dugás és az üres idő eltöltésére, mert ez később csak rosszabb lesz.
2021. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!