Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem látok érzéseket a barátomo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem látok érzéseket a barátomon. Lazán elvan nelkulem is, intezi a dolgait amikor en vagyok beutemezve velem foglalkozik, aztan intezi tovabb a dolgait stb. Ez változhat?

Figyelt kérdés

Nem eroltet összeköltözést, nincs benne az a mardosó hiány amikor nem vagyunk egyutt, elfogaxja lazán hogy oke x nap mulva tudunk csak egyutt lenni, nem chatelgetunk mert dolga van, csinálja a kis életét nelkulem egyedul, sőt arra buszke hogy milyen nagy szabadságot ad nekem azzal hogy alig vagyunk egyutt es azt csinálok amit akarok.


Ha egyutt vagyunk 2 nap szex fagyizás ebed es lehet haza menni pá.


Eleinte benne volt a tűz velem akart élni állandoan keresett de nem tudtam költözest vállalni, azota meg lehűlt lecsillapodott és ez van.


Amibol én elhanyagolva érzem sőt vasárnaponként meg ugy mintha kidobtak volna hogy lehet hazamenni, ha nem akarok akkor meg szabályosan zavarom mert ő teregetni akar meg az ilyen azintű dolgaival foglalkozni es menjek már haza.



2021. aug. 17. 11:06
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*elhanyagolva érzem magam
2021. aug. 17. 11:07
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Neked hétvégi szexpartnered van, nem barátod. Nem fog változni, már van neki helyben valaki, vagy lesz.
2021. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
"Eleinte benne volt a tűz velem akart élni állandoan keresett de nem tudtam költözest vállalni, azota meg lehűlt lecsillapodott és ez van." - Még érdekled, de látta/látja, hogy te nem vagy oda érte, ezért nem tesz bele többet.
2021. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
34%

Mióta tart ez a kapcsolat?

Sajnos ő egyáltalán nem szeret téged. Szabadidőpartnernek tart kb.

2021. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Lehet rájött közbe hogy így sokkal jobb neki.

Van egy munkatársam aki házas, de külön élnek a feleségével. Mindenki a saját házában lakik, de ők hétköznap is találkoznak.

2021. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Kicsit bővebben kellene írnod az egészről.

Eleinte az én párom is elvolt, hetente találkoztunk kétszer, hétközben egy nap és hétvégén péntektől vasárnapig. Én is ragaszkodtam hozzá, rossz volt távol lenni tőle, de már együttélünk és sokszor bármit megadnék egy kis én időért.

2021. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Csak szexre kellesz neki. Dobd.
2021. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Lassan 1 éve egyutt
2021. aug. 17. 12:37
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Teregetni akar. :D Beszarok. Hany evesek vagytok? Hagyd mar ezt az embert a faxba.
2021. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%

"mardosó hiány amikor nem vagyunk egyutt"


Mondjuk azert ezt tinikor felett mar tulzas elvarni. Imadom a baratom, de negy ev alatt talan ketszer fordult elo "mardoso hiany", ha nem voltunk egyutt. (Az elso harom evben heti 3-4x talalkoztunk, most egyutt elunk, igy meg kevesebb a hiany.)


Amugy az en baratom is ilyen. Nem, nem fog megvaltozni. Te megvaltozhatsz egy kicsit, mert szerintem van mit tanulnod. Az eddigi kerdeseid alapjan foleg..(Te vagy az egyetlen a titokzoknis egri gyerek mellett, akit siman fel lehet ismerni)

2021. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!