Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy sok ember (többségében nő) benne marad éveken keresztül egy olyan kapcsolatban, amiben a párja megalázza, nem foglalkozik vele és teljes mértékben boldogtalan és magányos?

Figyelt kérdés
Általában a nőkre ez jobban jellemző, mert hiába, hogy egy férfival (?) is megcsinálják ugyan ezt, abban a pillanatban, ahogy a nő talál magának jobbat azonnal kidobja. Viszont az a nő akivel ezeket a dolgokat megteszik és nem lép ki a kapcsolatból az javarészt nem lesz kidobva mert kielégíti a férfi testi igényeit.
2021. jan. 14. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Alacsony önbecsülés az oka.
2021. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Mert elhitetik vele, hogy úgy sem talál mást, vagy jobbat, letörik az önbizalmát, vagy kiszolgáltatott anyagiak terén, fél, hogy mi lesz a gyerekekkel, vagy megfélemlítik, stb.

De ezeket bővebben elolvashatod ezzel foglalkozó oldalakon is.

2021. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Stockholm-szindróma
2021. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem elégíti ki a férfi testi igényeit, bocsi. De, benne marad. Biztonság, Stockholm-szindróma, de inkább félti azt, amit idáig megszenvedett (a maga és gyermekei érdekében). Ennyi, az én esetemben.

A férfi megalázza, de csak azért (főleg, amúgy másként is hajlamos rá, mert érzelmileg egy nulla), mert nem áll szóba vele testileg. A férfi impotens, 130 kg. De elvárná, h a nő aláfeküdjön. Mit ne mondjak, jó konstrukció... Egy lankadt virsliből csinálj vmit, úgy, hogy közben megfulladsz (ha te vagy alul, ha felül vagy, nem tudod annyira szétterpeszteni magad, h hozzáférj). Fantasztikus élmény... És akkor te vagy a rossz, és a nem megértő...

Hozzá azt, h mint fent említettem, a férfi egomán. Minden körülötte kell, h forogjon.

Hát, nos elment pár évem. De lassan szedem az utibatyum. Mindezt úgy, hogy már ő mondja azt, hogy szedjem. :))) És miért mondja? Mert, már én untam meg ezt az egészet és baxtam le, hogy ne legyen ilyen mulya. Hatásos volt, csak nemtom miben reménykedik. Mindenesetre ha én elhúzok, semmi nem fogja (látszólag) emlékeztetni rá, hogy egy nulla.

Mindig is az volt, de én adtam neki esélyt. Kár volt.

Nekem nem, rengeteget tanultam magamról. Hogy ó mit tanult... Na ez a rejtély. Sztem semmit. Vagy, ha tanult is, biztos nem tőlem. :)

2021. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sok sikert. Az ilyen ember egy forintot nem ér. Örülök, hogy rádöbbentél, akárki is vagy.
2021. jan. 14. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

"vagy kiszolgáltatott anyagiak terén"


Kizárt, hogy ez legyen az indok! A GYK-n az összes csaj megél a saját pénzéből, sőt, ő tartja el a férfit, és 3 gyerekkel is képes lenne pattanni, mert ő olyan.


Nem hiszem, hogy a GYK-n kívül mások lennének a nők, ha itt 100% állítja ezt magáról :D

2021. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

7


Jaja, ahogy az is tény, hogy itt nincsenek ronda nők, minimum 6/10es a legkevésbé szép is, de átlagban 8/10es nők írogatnak ide :D

2021. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm Kérdező! De ér, több százezret, vagy milliót is. Ő jó ember. Ezért jöttem vele össze. De, sohasem fogja megérteni... se ő, se te... Én tudom csak. :((( Meg a gyermekei. Na, ez a tragédia. :( Vagyis nem az. Csak az, hogy mégsem sikerült. És hogy megvédjem magam, el kell hagynom. De, ha én hagyom, vmilyen szinten a gyermekeim is elfogják. Na, ez lesz az igazi megmérettetés. Nekem, neki, nekünk. Tudunk-e emberek maradni. Ehhez kívánj sok szerencsét kedves Kérdező. :((((
2021. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem értelek, hisz az első válaszodban leírtak alapján a férjed emberileg egy büdös nagy nulla. Most meg itt írod mennyit is ér....
2021. jan. 14. 19:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet, bár sosem voltam ilyen helyzetben, hogy még midnig jobb ezeknek az embereknek az életében ha van ott valaki mintha senki nem lenne.

A másik gondolatom meg az egyik baratnőm, aki mindig ilyen férfiakkal van, hogy azt hiszi meg tudja őket javítani. Hogy majd vele máshogy fognak viselkedni. Eddig ez nem jött össze...

2021. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!