Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elso gyerekevel se foglalkozik minek akar megegyet?

Figyelt kérdés

Van egy kozos tobb mint fel eves gyerekunk. Lofszt nem csinal vele, leszamitva a szuletestol szamitott elso ket hetet. Na akkor minden mesebeli volt. Azota semmi. Furdetni segit nagy kegyesen, meg ha a kezebenyomom hogy had menjek nyugton wcre akkor MAX 10percig van nala a gyerek. Mindenre az a kifogasa, hogy de o mennyire elfarad a munkahelyen, amit en csinalok az semmi. Itthon volt szabadsagon, semmit az eg vilagon nem csinalt azonkivul, hogy belem kosson. Meg pesztral a gyerek temaval. En nem szeretnek jo par evig szulni, ezt mondtam a gyerek szuletese utan. De en ot nem szeretem, mert nem szulok neki megeg gyereket. Kerdeztem tole, hogy minek megegy gyerek, nekem egy boven eleg igy egyedul. De en nem vagyok egyedul, itt van o is. Ja persze, csakhogy en kuzdottem honapokig kialvatlansaggal, en jarkaltam hajnalokig az ordito gyerekkel, mig o kenyelmesen aludt, vagy inkabb ugy tett.

Semmikepp nem fogok szulni jo 5 evig biztos. De mindig oda kanyaritja ki, hogy en akkor ot nem is szeretem.

Igyis egyedulallo anya vagyok, azon gondolkodom, hogy veget vetek ennek az egesznek, mert ertelme nincs.


2021. júl. 11. 19:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Válj el. Minél előbb.
2021. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez jobb nem lesz sose! Tapasztalatból írom! Még most lépj le míg ilyen pici a gyerek, mert később csak rosszabb lesz, mert akkor már a gyerek ragaszkodik majd a nem törödöm apjához és csak azt fogod látni, hogy mennyire szenved az a szerencsétlen gyerek, hogy azt érzi és tapasztalja, hogy az apja le se szarja, holott körbe ugrálja a gyerek, csak hogy észrevegye végre és foglalkozzon vele. Minden nap megszakad majd a szíved e láttán és a gyerek lelki világát is elég rendesen megtöri az egész és később fog jobban meglátszani rajta, u mennyire sérült benne lelkileg.


Sajnos tudom mit érzel és átérzem amit írsz. Ezért írom, hogy míg ilyen kicsi, addig lépj, mert ez nem lesz jobb sosem. Csak rosszabb. Sajnos jól kifogtuk, pedig tervezett gyerek és mind a ketten akartuk. Mégis én maradtam egyedül a gyerekkel, hiába van apja, olyan mintha egyedülálló anya lennék. Valójában az is vagyok, maximum anyagilag lenne kicsit másabb helyzet. De még nekem sincs minden veszve hogy lépni tudjak.


Ezek az apának nevezett tulajdonképpen nagyra nőtt gyerekek, Valójában nem értek meg egy gyerek neveléshez és nem is fognak sohasem. Nem tudnak felnőni a feladathoz.


És még mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztosan voltak előjelek, hogy milyen az apja... Nem, nem lehet előre tudni, hogy kiben mit hoz, mit vált ki egy gyerek érkezése!


Párom jó apának nézett ki, mindig oda vissza volt a gyerekekért, sajátot is akart, tőlem. Minden jel arra utalt, hogy ő az akinek lehet szülni, és mégis itt tartunk ahol.

2021. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2# mintha az eletem irtad volna le kb, annyi kulonbseggel, hogy ti mar kulon vagytok. Mi is terveztuk es nem egy par honapos kapcsolatba szultem. Ameddig terhes voltam a csillagokat lehozta volna, annyira varta a gyerekunk erkezeset, hogy azt hittem csak almodom. Hat jo nagyot almodtam. Nem gondoltam volna, hogy ekkora pofaraeses lesz ebbol.
2021. júl. 11. 19:47
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

"amit en csinalok az semmi."


Nálam ez lett volna az a pillanat, ami után a gyerek és a saját magam ellátásán kívül semmit nem csináltam volna otthon hetekig.


Főtt étel, bevásárlás, mosás, vasalás stb. csak kettőnknek.


Vagy ha megoldható, akkor két hétre elköltöznék a gyerekkel együtt egy barátnőmhöz vagy egyik tesómhoz, miután megmondom a férjemnek, hogy szeretném, ha lenne ideje alaposan kipihenni magát, átgondolni a dolgokat, aztán ha eltelt a két hét, üljünk le és beszélgessünk arról, hogy van-e közös jövőképünk.

2021. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

4# ezt a kettonk ellatasa dolgot probaltam, 4 napig birtam, mert olyan retket csinalt(valoszinu szandekosan, mert mondtam hogy nem csinalok semmit) hogy a putriba kulonbul elnek nemelyek.

Baratnoim nincsenek miota van gyerek, elfelejtettek jonni, enmeg igy nem kerek beloluk. Testvereim nincsenek, anyammal eleg szar a kapcsolatunk, evente ha ketszer beszelunk lehet sokat mondok. Apam meg nagyon ellene van a kapcsolatunknak mar a kezdetektol, mintha tudta volna hogy ez lesz.

2021. júl. 11. 20:12
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen sajnos, a mi gyerekünk 1 éves, de már ő is fújja, hogy jöhetne lassan a kistesó...de mondtam neki, hogy igyis nehéz nekem teljesen egyedül kisgyerekkel, és rám marad közben minden más is. Gyanítom egyébként, hogy van is valakije. Én is gondolkodom nagyon a váláson. Nyilván már ilyenkor nem egyszerű, amikor van közös gyerek, de nem megoldhatatlan, viszont nehéz.
2021. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

3.


Sajnos még nem vagyunk külön. Jelenleg pénzt spórolok, hogy tudjak lépni. Addig szenvedés minden egyes nap.

2021. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

Párom is ilyen lusta kényelmes. Nincs gyerekunk. De én ha vállalok biztos is h csak azon az elven amit már nagyanyáink is már megmondtak, hogy ha egy nő szül, akkor magának szül.


Azaz ha én egyszer majd vállalom azt hogy 5 év alatt 15 évet öregszek akkor lesz gyerekünk csak.

2021. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

6# es erre mit reagalt, hogy mindent te csinalsz?


7# bocs, ha indiszkret a kerdesem, de tudja, hogy leleptek, vagy egyik pillanatrol a masikra fogsz lelepni?

2021. júl. 11. 20:57
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
6: Azt mondta rá, hogy ne rinyáljak már, ennyi dolgom van. Őszintén szólva semmibe nézi a "munkám".
2021. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!