Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a párod elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod elfelejtené a szülinapod és utána sem lepne meg semmivel?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Rendszeres... -_- Minden alkalommal felhánytorgatom. Nem kérek ajándékot, csak köszöntene fel, ebből is tudnám, hogy eszébe jutottam.
2021. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

Mindenki olyat szagol...

Aki ilyen emberrel van együtt, az önmagát minősíti. Annyi rendes fickó/nő rohangál szinglin az utcán, és mégis a legtöbb ember egy darab xarral jön össze. Megérdemlitek, és ez rólatok ad egy jó képet.

2021. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Megtörtént. Taktika volt a részéről, szándékosan felejtette el. Szakítottunk is nem sokkal ezután.
2021. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
68%
Még ha felköszöntene, de semmit nem venne, már az is bunkóság lenne a részéről. Még ha le is leszek pontozva, én ezt gondolom.
2021. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom
2021. aug. 17. 12:44
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
2021-ben, mikor mindenkinek ott van a zsebében egy k_rva számítógép, amibe csak egyszer kell ilyeneket beírni utána minden évben csipog és emlékeztet, akkor nincs olyan, hogy "elfelejtette", csak olyan, hogy "pont leszarta". Azért ilyen sok a bunkó, mert sok a hülye aki eltűri.
2021. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezzel is egyet értek
2021. aug. 17. 12:51
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de én nem hiszem el, hogy egy törődő, rád odafigyelő, előzékeny társ képes lenne elfelejteni a párja szülinapját, és ha ne adj isten, mégis, akkor utána nem próbálna kompenzálni. Szóval valahogy én úgy érzem, nem ez lesz ebben a kapcsolatban a legnagyobb probléma...

El nem tudom képzelni, hogy a párom ilyet csinálna.

2021. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Kiugranék az ablakon.
2021. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Örülnèk es elintezném én magam. Kernék ezt azt amazt hogy vegye meg mert csakna szulcsinapcsimra kell :)

Levenném simán rola a terhet hogy megeroltesse magát. :)


En am nagyon tetszene hogy az ilyenekbol nem a görcsöles megy nalunk hanem a lazaság.

2021. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!