Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ilyeneken problémázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyeneken problémázni?

Figyelt kérdés

Olyan apróságokon hogy hihetetlen, olyanon aminek nincs értelme és ráadásul fel van háborodva..


Pl. Kezdett sütit sütni, mondtam viszünk anyueknak 2 szeletet. Fel volt háborodva hogy nem tudja mennyi lesz stb..mintha azt mondtam volna hogy az egészet vigyük át..meg mintha nem érdemelnének meg 2szeletet mintha sajnálná, holott ők mindig mindenből adnak és segítenek minket.


2021. aug. 17. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen-igen, segítenek titeket, hogy aztán lehessen ingyen ugráltatni a boltjukban. Ezt már ismerjük.

Nem akarta, hogy vigyétek, nehogy megint le legyen flegmázva, hogy túl èdes, száraz, akármi. Szerintem ismeri már anyádèkat, hogy csak a hibát lesik benne.


Amúgy meg apróságokon ès èrtelmetlen dolgokon te vagy mindig fennakadva, lásd ne mosson mert elmentek 2 napra...

2021. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A takarítóscsávó?
2021. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!