Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen még nem kéne problémáznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen még nem kéne problémáznom, ugye? (alkohol)

Figyelt kérdés
Barátommal már elég régóta együtt vagyunk, régebben azzal dicsekedett mindenkinek, hogy amióta együtt vagyunk, azóta nem rúgott be egyszer sem. Aztán telt múlt az idő, következő évben már azzal dicsekedett, hogy egyszer nagyon elhajlott, de többször nem. Én is ott voltam, de úgy voltam vele, egyszer túlélem (én nem iszok egyáltalán). Valóban elég csúnya látvány volt, meg a szagát se bírom ha iszik, de egy szavam se lehetett. Aztán ismét eltelt 1-2 év, most már ott tartunk, hogy amint van egy szabad hétvégéje rögtön ír körbe mindenkinek, hogy kivel tudna berúgni. Nem csak iszogatni, kb. ájulásig inni. Amikor felhoztam neki, hogy egyre többet iszik, csak kiröhögött. De a heti 1-2 sörhöz képest a 2 hetente halálra vedelés szerintem tényleg "egyre több". Aztán kb. leharapta a fejem, hogy neki igenis kell a kikapcsolódás, de nagyon szánom emiatt, hogy neki ez a kikapcsolodás ha halálra vedeli magát az egyik haverjával... Ráadásul az egyiknek évek óta nincs épeszű kapcsolata, a másiknak a barátnője is alkoholista meg a pasi is, így végképp nem nézem jó szemmel, hogy ezekkel tölti szívesen a szabadidejét. Félek, hogy egy idő után hetente lesz ilyen igénye, mert ha ilyen ütemben haladunk el fogunk érni oda hamarosan. Szerintetek reális ez a félelem? Pár év alatt eljutott a "nem rúgtam be idén"-től a "havi egyszer szükségem van a "kikapcsolódásra"-ig. Nyugtassatok meg, hogy nincs még baj.
2016. júl. 13. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
ha a magyar kulturat nezzuk, meg buszkenek is kene lennie ra hogy mennyit tud inni egy este alatt es a heti egy ajulasra sem kene hogy szavad legyen. remelem megnyugtattalak...
2016. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Háát nállam egy kapcsolat téren alap az hogy ne vedeljen az illető. Oké 1-1 sör meg ilyenek de nem viselem el az alkohol szagot és a részegséget. Szerintem a te párod azzal viszi túlzásba hogy kinevet mikor te normálisan meg akartad ezt beszélni. Nem hiszem hogy a pia mindent megold. Egy estére kikapcsol az agya de attól még nincs megoldtc semmi. Nekem ez a kikapcsolódás duma nem jön be. Előbb utóbb alkoholista lesz és eljut odáig hogy napi szinten ezt csinálja majd. Akkor mit fogsz csinálni ha már most nem hallgat rád? Én választás elé állítanám. Max rosszabb esetben belemennék abba hogy igyon de ne legyen részeg.
2016. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
24%

Ki tudja, h nem-e miattad vedel....


26/F

2016. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Aki azt írja hogy "nem-e" legyen szíves mellőzni a kérdést... Amúgy igen, én is attól félek, hogy ez majd mindennapos lesz...
2016. júl. 13. 23:00
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
0%

Most nyelvtannáciskodsz? XDDD


Figyi, én a napi adatmennyiség, meg a 12 óra aktív meló miatt iszok. Meg néha az asszony miatt. Ennek ellenére 1x nem látott részegen. Gond akkor a dolog?

2016. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha a napi 12 óra melót nézem akkor nekem minden nap inni kellene? Ez elég idióta indok az ivásra.


Az asszony már más tészta :)


Kérdező: Baj nincs, de nem lehet hogy stresszesebb a munkája, vagy valami olyan történt a környezetében ami miatt szüksége van arra hogy fejben kikapcsoljon?


Én leültetném és elmondanám neki a félelmeim és beszélgetnék vele. Téged zavar, jogosan, ha pedig nem tudod megbeszélni vele, akkor igen, már baj van.

2016. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
0%

Előzőhöz szólnék. 12 óra mentális meló. Én pl az agyi pörgést nem tudom kikapcsolni, mikor hazaérek. A 12 óra kitolódik 16-18ra, ami baromi fárasztó, s az egyik pillanatról a másikra már aludni is kell, hogy másnap reggel fel tudjak kelni...


Az asszonyt meg...ne is firtassuk.

2016. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem, csak a nem-e szófordulat kiszúrta a szemem, és most is csak fél szemmel írok. Igazából jobban kibékülnék azzal, ha naponta meginna 1 sört, mint hogy 2 hetente iszik, de akkor nagyon. Amúgy szerintem az már régen rossz, ha a melóra meg az asszonyra fogod az ivást. Fiatal vagy még hozzá 89-esen :)) Amúgy azt tanácsolnám, hogy dobd ki az asszonyt ha csak a baj van vele, és sürgősen válts munkát.

Amúgy nincs stresszes munkája egyáltalán, nagyon laza munkahelye van. Már próbáltam vele megbeszélni, de nem zavartatta magát. Régebben sokkal többet ivott, miattam hagyta abba...

2016. júl. 13. 23:33
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis akkor régebben ténylegesen problémája volt a piálással?


Ez esetben azért én nem nyugtatnálak meg hogy nincsen baj, mert nagyon is van.

2016. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

A hétvégén nektek nincs program? Szervezni kell, hogy veled kapcsolódjon ki, mert így az lesz hogy te kimaradsz az életéből, lakótárs leszel kb. és jöhet a kihűlt a kapcsolat duma.

Felnőtt ember máshogy is ki tud kapcsolódni, a piálás nem az, havonta 1x, de akkor se ájulásig, nem egészséges amúgy se. Viszont a barátai fontosabban így! Nincs igénye a kilépésre ebből a körből, ők az elsők.

Lehet van valami gondja a kapcsolatban csak nem mondja el és ebbe menekül inkább...És lassan kezd elszaladni az a bizonyos paci így, mert jó megoldásnak látja: elmehet otthonról, kiharcolhatja, te nem akarsz ilyenkor vele lenni, gond megoldva... :\

2016. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!