Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt hogy megkérték a kezed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy megkérték a kezed de elbizonytalanodtál?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 21:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Utána évekkel mondjuk
2021. aug. 17. 21:05
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
28%
Àhh,azonnal. De utàna mégis megujjaztam, ha màr megkérték 😜😂
2021. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 évvel eljegyzés után szakítottam vele.
2021. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérte 3x és 3x nemet mondtam. Mindig rosszkor kérdezte meg (nagyim halála után 2 nappal, egyetem közben és aztán mikor idegen nőkről találtam képet az én! laptopomban), aztán kiderült hogy jól tettem, mert megcsalt míg olyan nagyon engem el akart venni, aztán elkezdett verni is. Ennyit ér a "szerelem".
2021. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmilyen rossz ha elbizonytalanodsz. Mégis mi magunk tudjuk saját magunknak mi a legjobb. Ha valami visszatart és megfontoltassa veled azt a kérdést, vele akarom leélni az életemet? Akkor valami nincs rendbe a kapcsolatba, és lehet nem ő az igazi számodra. Ez az egész csak kémia, ami az agyban játszik le. Nincs felette hatalmunk. Ha az agyad megfontolja nem biztos ő az akivel szeretnék lenni. Akkor úgy is van.
2021. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha évekkel az eljegyzés után sincs házasság azért az nem az igazi úgyse.
2021. aug. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En nem is lennek kapcsolatban olyannal, akivel nem tudom elkepzelni a kozos jovot.
2021. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én el tudnám, csak esküvőt nem akarok, ő meg már jövőre akarna. Egyrészt nincs kit meghívnom mert már nem élnek a hozzátartozóim, másrészt mondtam neki, hogy ha esküvő lesz szinte nem is marad félretett pénzünk.
2021. aug. 18. 09:13
 10/11 A kérdező kommentje:
És ő erre csak azt mondja, hogy azért nem akarom az esküvőt mert mással is akarok még élni. Ha mással is akarok majd akkor szerintem egy papír nem fog visszatartani.
2021. aug. 18. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!