Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények, szakítsak?

Figyelt kérdés

Autóbalesetunk volt a barátommal. Ő vezetett. Sajnos nem voltam bekötve és mikor nekicsapódott a masik autónak a befejeltem az ablaküvegbe, ami nem tört ki és rajtam sem volt külsérülés csak enyhe fejfájás es rémület.

Mikor a nagynéném felhívott es azt ajánlotta, hogy menjek orvoshoz, kifakadt a baratom, hogy menjek, hogy meg testi sértés miatt is vádolják és elveszítse a sófőrkönyvét végképp, nem elég az anyagi kár! Nem tűnt, hogy aggódott miattam, azt mondta, nincs egy karcolás sem rajtam, ami igaz is volt de agyrazkodasom lehetett volna.

Csak a lámpái törtek ki tehat valóban nem volt nagy baleset, tul gyorsan ment es neki ment az előtte levő autónak a stopnál, nem tudott időben fékezni.

Csak attólfélt nehogy neki baja legyen



2021. aug. 17. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
ja
2021. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű egy gyökér
2021. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal
2021. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazi idióta ,hagyd a picsába.

És csak remélni tudom,hogy a másik autóban lévőknek nem esett bajuk egy ilyen f@sz miatt

2021. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Senkinek nem esett baja
2021. aug. 17. 21:47
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Miafsz minek vagy együtt egy ilyen barommal? Amúgy meg senki nem vádolta volna be testi sértéssel, csak még ehhez is hülye hogy tudja lol

Melleseg ha nekiment egy másik autónak, nem hívtak rendőrt? Vagy ő elhajtott a helyszínről is gyorsan?

2021. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mivel csak kis anyagi kár volt és az is neki, nem hívtak rendőrt, kiegyeztek és másnap mentek rendőrségre
2021. aug. 17. 21:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem testi sértéssel vádolták volna meg,de benne van a kreszben is ,hogy neki IS kötelessége beköttetni veled az övet.
2021. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos nem voltam bekötve" Mondjuk a hülyeséget te kezdted el.
2021. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Szakítanàl? Mert efy picsa vagy aki nem köti be az övet? Egyértelműen te vagy a hibás.
2021. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!