Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl lehet lépni? Megbocsátható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet lépni? Megbocsátható?

Figyelt kérdés

8 hónapos kapcsolatban kiderült pont az össze költözés előtt, az 5.hónap elején intim témában is chatelt egy volt szexpartnerével.

Egyszeri alkalom volt,utána teljesen lezárta vele és érződik mennyire bánja és rájött mit veszített.

De én sosem lettem volna képes ezt megtenni vele márcsak emberi tiszteletből semi.

Ezt leszámítva hülyén hangzik de tökéletes kapcsolatnak hittem és nyílván a szerelem és a szeretet nem múlt el...

Eszem szerint szakítani kéne, szívem szerint egy utolsó esélyt adnék neki.

De nem tudom mennyire lehet ey bizalmat újra építeni

Valaki járt már hasonló helyzetben? Sikerült valaha helyre hozni közösen a dolgokat?



2021. aug. 19. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Azért ez még messze van egy megcsalástól, szerintem megbocsátható. De ezt inkább magadban kell eldöntened.
2021. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

erre nincs mentség ezt ő is tudja

de nem őrlödnék ennyire,ha nem látnám a hozzáállását és a kommunikációt,mivel rengeteget beszélgettünk azóta kivesézve ezeket a témákat

De az önértékelésem és az egom nagyon nehezen tudja ezt bevenni és ténylegesen megbocsátani

2021. aug. 19. 16:52
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod megbocsátani, akkor inkább legyen vége, őrlődni teljesen felesleges.
2021. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Attol függ. Ha konkrétan talalkozni is akart volna es szexualis kapcsolatot is letrehozni akkor az baj.


De egy szexchat önmagában sztem az nem.


Nagyon nem mindegy a szándék. Hogy valos fizikai vagy csak valami "fantazmagoria"mentisan.

2021. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
*mentalisan
2021. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Tettlegességik nem jutott volna el a dolog ebben biztos vagyok

És tudom hogy nincs oda érte inkább csak imponált neki,hogy ennyire oda van érte a csaj...

Olvastam az egész beszélgetést és semmi olyan célzást nem tett neki és magától küldte neki a semmiből a mesztelen képeket és hogy hiányzik neki

Csak ő nem korrekt mód kezelte ezt hanem minimálisan de adta alá a lovat

Majd amikor írta neki a csaj mikor tudnának találkozni személyesen akkor megírta hogy alakul valakivel úgyhogy így nem fog és azután többet nem beszéltek ( de ugyebár akkor már nem alault valakivel,hanem már fél éve együtt voltunk...)

És nem lehet azt mondani,hogy nem kapott volna meg tőlem bármit..

Maga is kijelentette,hogy tudja hogy ez semmi pluszt nem adott ami hiányzott volna a kapcsolatunkból és hogy számára üres szavak voltak és nem érezte meg ennek időben a súlyát

2021. aug. 19. 19:37
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Engem csak az érdekelne, hogy ha jól értem ez egy 3 hónappal ezelőtti történet, de konkrétan így áttúrtad a telefonját? mi az, h olvastad a teljes beszélgetést? gondolom nem a srác ment oda hozzád, hogy "figyelj baba 3 hónapja szexchateltem olvasd el"...


szóval összességében abszolút megérdemlitek és kiegészítitiek egymást, a srácnak erkölcsileg 0 az értékrendje, te meg egy kutakodós pszicho vagy. sokáig!


23L

2021. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
A szexchat is megcsalás.
2021. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így! Szexcsetelt egy nővel a kapcsolatunk elején. Pár hónapja jártunk még mi is. Kimagyarázta, megbocsájtottam. De ...hiba volt. Azóta eltelt 3 év és a szexen jár az esze , hogy mindent ki kell próbálni/ persze másokkal is! Én nagyon bánom h anno megbocsájtottam! Nem lett volna szabad. Aki már az elején ilyen egy kapcsolatban mit is vártam volna tőle h majd megváltozik? Soha nem fog!
2021. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

A szavakat tettek követik. Idő kérdése.

Ha mással szexchatel, az azt jelenti, hogy mással akar szexelni. Ennyi.

Én nem bocsátanám meg, ennél igényesebb vagyok. Amúgy volt ilyen, Pár hónapja jartunk, és közben szexchatelt a pasi más csajokkal. Én szakítottam mikor kiderült.

2021. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!