Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok továbblépni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok továbblépni és megbocsátani a megbocsáthatatlant a páromnak, mikor valahol még szeretem?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok, amiken nem lehet csak úgy túllépni.V

alami elszakadt. Ott belül, ahová csak nagyon keveseket engedsz be: ahol a legőszintébb, legtisztább érzéseidet kaphatja meg az a néhány kiváltságos ember, akit igazán közel engedtél magadhoz. Azok, akiket a teljes bizalmaddal megajándékoztál, vállalva ezzel a kudarc kockázatát. És legtöbbször van is legalább egy olyan ember, aki a bizalmaddal visszaélve a kockázatot valósággá formálja.


Bíztam és szerettem – aztán elbuktam és összetörtem. Düh, szorongás, keserűség vagy teljes bezárkózás a reakcióm ilyenkor jó eséllyel. Megtört a bizalmam, a kapcsolatba vetett hitem, és a másik ember iránti érzéseim tükrében méltatlannak érzem a helyzetem. Csak nézek ki a fejemből értetlenül, a fájdalommal pedig nem tudok mit kezdeni, ezért cipelem tovább magammal.


Várom, hogy a másik ember majd megváltozik. Vagy úgy érzem, hogy soha nem fog megváltozni, és ezért mindig gyűlölettel, haraggal, vagy mélységes szomorúsággal a szívemben gondolok rá.



2020. júl. 13. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

"Valami elszakadt. Ott belül, ahová csak nagyon keveseket engedsz be"

És akkor itt abba is hagytam az olvasást.

2020. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez valami lírai költemény akar lenni? Szörnyű volt végigolvasni.
2020. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Röviden megcsalt, de szerelmes vagy bele?
2020. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Mit szeretnél megbocsátani neki?


"... valahol még szeretem"


"mindig gyűlölettel, haraggal, vagy mélységes szomorúsággal a szívemben gondolok rá"


Most akkor szereted vagy gyűlölöd?

2020. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Amikor már ezt érzed a kör bezárult, te elengedted. Ragaszkodnál, mentegetnéd, hagynád, hogy hitegessen, ha akarnád. Semmi dolgod vele, csak letisztázni magadban, hogy nincs miért szeretned.

2020. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Megette elöled a lecsot a pofátlanja?
2020. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az már nem szeretet, csak a megszokás, és az ismeretlentől való félelem....
2020. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!