Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen a személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a személyiségem? Élvezem a konfliktust, vagy miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Nem olyan véleményre vagyok kíváncsi, amiben bántotok, mert tudom hogy gázos vagyok. Az érdekelne, hogy szerintetek ez milyen típusú személyiség, miért csinálhatom ezt és mi lehetne a megoldás.


23 éves lány vagyok, 4 éves kapcsolatban, közös albiban már


Sokszor olyan mintha direkt konfliktust akarnék csinálni. Csak egy pár példa. Barátom minden nap használ magától dezodort, de néha kifejezetten szoktam kérni, hogy fújjon megint, mert olyankor annyira jó illata van, imádom. Mikor megy be az irodába (heti 1x jár be) akkor is szokott fújni és mindig baszogatom, hogy kinek akar illatos lenni?


Vagy a múltkor néztünk egy szomorú filmet, mondta előtte is barátom, hogy ez az egyetlen film ami megsiratja. Megnéztük, könnyezett. Nagyon aranyos volt. De film után elkezdte fúrni az oldalam, hogy miattam még soha 1 könnycseppet se ejtett, pedig volt már néha úgy a helyzet főleg az elején, hogy elveszíthet stb. És elkezdtem piszkálni, hogy hogyhogy filmen tud sírni, de miattam még soha.


meg hasonlók


szóval kihozok mindenféle random szituációbl egy konfliktust és nem értem miért, nem értem mi ebbe a jó nekem.

abba akarom hagyni, mert szeretnék megváltozni, de nem tudom hogyan kezdjem el. mikor elkezdem ezeket a szitukat az elején még én se tudom, hogy ebből konfliktus lesz, csak random beszélek


2021. aug. 20. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
No vagy
2021. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben szakember (pszichológus) tudhat a legjobban segíteni.


Az már egyébként egy jó lépés (az első lépés) hogy realizálod hogy valami nem jó.


Én így laikus szemmel azt mondanám hogy van benned valami belső frusztráció, elégedetlenség, önbizalomhiany vagy valami, ami miatt ezt csinálod.


De ehhez szakember kell.

2021. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami miatt nem tudod elhinni neki, hogy fontos vagy szamar es szeret.

Valoszinuleg senki masnak sem tudnad elhinni egyebkent.

2021. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!