Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most melyikünkbe van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyikünkbe van a hiba?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, van egy párom velem egy idős, 5 éve vagyunk együtt, és egyszerűen nem foglalkozik velem.

Hiába bújok oda hozzá, csak a telefonon játszik, hiába kérem hogy jöjjön oda hozzám vagy adjon puszit, az a válasz majd mindjárt. És sose jön. Magától sose bújna ide, semmi kedves szava hozzám. Elmegy reggel dolgozni, hazajön 6 óra körül. Odafekszek mellé és levegőnek néz.. Van egy 2 éves kislányunk, vele se sokat törődik. Semmi mást nem csinál abszolút azon kívül ha itthon van, csak ilyen tiniknek való játékokon játszik. Minket emberszámba se vesz. Én a lelkem kiteszem neki kezdettől fogva.

Volt már ebből vita, azt mondja nem tud engem elviselni, mert hogy én őt b*sztatom. Ez neki abban merül ki, hogy amiért kérem hogy egy kicsit foglalkozzon velem is.

Amikor anyukám elviszi a gyereket 1-2 napra magukhoz, akkor se csinál mást csak kint ül a konyhába, zenét hallgat játszik a telefonján, meg rajzolgat, meg sörözik.

Most tényleg én vagyok a hibás hogy egy kis törődésre vágyok? Szerinte más kapcsolatba is ez van, ahogy velünk,hogy a felek nem törődnek egymással. Iszonyatosan egy rideg ember. Én meg már lelkileg teljesen kivagyok. Hiába vagyunk egy pár, mintha idegenek lennénk. Kezdek belebetegedni. Mindig mindenért engem hibáztat, holott nem járok a nyakára mindennap hogy de gyere már, csak olykor mondom. Általában én fekszek mellé, de mintha nem is lennék ott. Csak a telefonon a játék. Most valóban én vagyok a hibás? Mit kellene tennem? Volt valaki hasonló helyzetbe?


2021. aug. 20. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Például válj el tőle, mert ez így ebben a formában nem egy normális kapcsolat.
2021. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Akkor gondolom szex sincs mar.

Egyikotokben sincs hiba. Egyszeruen o mar nem szerelmes ennyi. En hagynam ezt a kapcsolatot a helyedben.

2021. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ideje szembenézni, hogy nem szeret téged. Parancsra meg nem is fog. Nem kell követelni a szeretetet, hanem felfogni, hogy nem tud adni, mert nincs benne. Innentől rajtad áll, mit kezdesz a helyzettel.
2021. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szülők nélkül nőtt fel, nénje nevelte fel, sose törődtek vele..

Nem kapott sose szeretetet senkitől.

A volt párjaival se nagyon foglalkozott. Az elején jó volt, mondta hogy ez neki újdonság hogy valaki így figyel rá, de úgy érzem most már egy teher lettem neki, pedig mióta együtt vagyunk nagyon sokat változott, főleg mióta apa lett.

Havonta 1-2-3x vagyunk együtt, mikor hogy.

2021. aug. 20. 14:42
 5/18 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már tőle, hogy nem szeretsz már Azt mondta nem erről van szó, mert szeret csak idegesítem amiért én azt akarom hogy foglalkozzon velem, miért nem lehet úgy együtt élni, hogy mindenki csinálja a saját dolgát. Tehát ő játszik, én mosok főzök takarítok gyereket hozom viszem bölcsibe, mellette dolgozok, ő meg csak van.

Nem követelem, az mióta követelés hogy megkérdezem egy héten kb egyszer hogy nem bújsz ide?... De már mostanaba azt sem, mert tudom hogy nem.. Max annyit mondok hogy foglalkozz már a gyerekkel ne telefonozzál, mert a gyerek meg nagyon apás, de rajta is átnéz

2021. aug. 20. 14:47
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén nem érdekel a gyerekkora, nem kell kimagyarázni, hogy nem szeret már. Ne hazudj magadnak se, meg ne mesélj be magadnak dolgokat.
2021. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg azzal jön hogy leadja mindig a pénzt mit akarok még? És hiába mondom hogy engem nem a pénz érdekel, nekem szeretetre lenne szükségem,meg ő rá...
2021. aug. 20. 14:49
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Mondogatni meg lehet, hogy szeretlak, de ha a tettek ellentmondanak, akkor szimplán hazudik. Max megszokottként szeret, de nem szerelmes és nem tekint rád úgy.
2021. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb hívd el magaddal valahova. Ha nemet mond, öltözz fel csinosan és menj el nélküle.. de ezt komolyan.

Ne tegyél meg érte mindent.. alap dolgok maradhatnak, de semmi plusz ne. Legyen jókedved, érezd jól magad, mégha baromi nehéz is, öltözködj csinosan..

A szexuális életetek milyen?

2021. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Párom is ilyen. A testi kontaktus kimerul nála a szexben.

Borzalom igy élni.


Jelenleg en ugy csinálom hogy csak akkor fekszem le mellé aludni amikor már majdnem összeesek szoszerint a fáradtságtol. Reggel meg gyorsan lelépek intezni a dolgokat hogy elmenekuljek az elol hogy se egy puszi se egy ölelés.(oké neha nagy ritkán van odabujok nem lök el azért es ha kérem, leteszi a játekot, de ha letette is fekszik mint egy db fa..)


Őt zavarja, hogy nehezen megyek hozzá az ágyba es reggel elrohanok.


Egyelore nem találtam ki még azt hogy hosszu távon hogyan tudnánk ebben kompromisszumra jutni.

A szex az ettol fuggetlen. Az rendszeres és jo.

2021. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!