Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok rengeteg házasság megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok rengeteg házasság megy tönkre.Pedig az ember megválogatja szerintem kihez megy hozzá, jön a baba a házasságok meg mennek szét anyagiak miat szex miat stb.Ezeket előtte mért nem veszitek figyelembe?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Mert előtte soha nem éltek párkapcsolatban és nem tudják hogy egyáltalán alkalmasak-e rá 🤷‍♂️
2021. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Az elején azt mondod, hogy az ember megválogatja, hogy kihez megy hozzá. A végén még azt kérdezed, hogy ezeket előtte miért nem veszik figyelembe.

Most akkor megválogatják vagy nem?

2021. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Senki meg a valós arcàt mutatja.

A hàzassàgban leesik az àlarc.

A kapcsolatok többsége egy játszma tele manipulàcióval. Ezeket a szex a pénz tartja össze. Semmi alap, egy felfujt lufi, csak a külsőségek számítanak.


Nagyon kevés az öszinte, nyílt, szeretetteljes kapcsolat ami nem a szexre épül.

2021. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Mostanában valamiért elég sokat olvasok az emberi kapcsolatok működéséről - pláne a barátságéról - és ezekből egy dologra kezdek rájönni: szinte kizárólag az olyan kapcsolatok tartanak örökké, ahol a felek megálltak a fejlődésben az élet szinte minden területén; nincsenek további ambícióik, nem akarnak nőni, nem akarnak változni.


Hacsak nem vagy képes együtt változni a másikkal (ami nagyon ritka), akkor egy idő után elválnak az útjaitok, és ez normális. A barátságoknál is ez van, és persze a párkapcsolatoknál is.

Nem azért van ez, mert igazából nem ismerted addig a másikat, hanem azért, mert abban az életszakaszban, amiben mindketten voltatok, amikor megismertétek egymást, tökéletesek voltatok egymásnak, de évek - vagy évtizedek után mindketten teljesen megváltoztatok. Annyit változtatok, hogy akár teljesen új emberek is lehetnétek, márpedig ez a két új ember nem biztos, hogy összeillik. Pláne akkor jelentős a változás, ha a pár huszon (vagy ne adj isten tizen) évesen találkozott.

Ilyenkor a kapcsolattal járó negatívumok elkezdik túlnőni a pozitívumokat.


Nem hiszem hogy válni feltétlenül rossz dolog lenne.

2021. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

30-35 ezer válás nem olyan sok az 1,8 millió házassághoz képest.

Én 24 év után váltam el, nem hullott le semmi álarc.

Csak volt, amivel nem tudtunk együtt megbirkózni.

2021. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
4es, szerintem valamit nagyon félreértelmeztél az emberi kapcsolatok terén. Ez max a tizenévesen összejött párokra igaz.
2021. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vehetsz figyelembe valamit, amiről semmi tapasztalatod. Elméletben igen, de a tapasztalat egészen más tészta. A kisgyerekes korszak a mi kapcsolatukat is megkezdte, pedig 7 év után vállaltuk be, évek óta együtt éltünk. Mi túllendültünk rajta, de akik nem is ismerik egymást igazán, azok könnyen elbuknak.
2021. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem akik a legpontosabban fel tudják mérni, hogy mivel jár egy gyerek, azok pont azok, akik nem akarnak gyereket. Mennyiszer olvastam, hogy "tudtam, hogy nehéz, de ennyire". Én el tudom képzelni, hogy nehéz, de azt is tudom, hogy annál is nehezebb, mint amit képes vagyok elképzelni. Az meg halál.
2021. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Mert a Viktor által adott/ígért támogatások, mint pl: a CSOK, az egyéb, családosokat érintő pénzügyi támogatások felvétele kompenzálni tudja a lelki töréseket.
2021. aug. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Sokan eleve csak azért szülnek, mert úgy szokás. Minket jóformán meghurcoltak a gyerekesek, amiért kijelentettük, hogy nem akarunk gyereket és a párom sterilizáltatta magát. Aztán ezek közül az emberek közül 10/7 válófélben, 2 meg egymáshoz sem ér és nem is viselkedik úgy, mint egy férfi-nő kapcsolatban. Akkor egyétek csak, amit főztetek :D Gyerekkel csak úgy marad egészben a kapcsolat, ha mindenki kiveszi a részét és tudatosan figyelnek egymásra is. Extra tervezést és felkészülést igényel. Sajnos a többség viszont vagy csak ki akarja pipálni, hogy ez is megvan, egy lépéssel közelebb a társadalmi elfogadáshoz és a körülnyalogatáshoz, vagy pedig csinál magának vágyból egy gyereket és onnantól istenként kezeli, aki nélkül levegőt sem tud venni és nincs semmi más beszédtémája az ivadék anyagcseréjén és fejlődésén kívül. Az ilyen embert még barátnak is nehéz megtartani
2021. aug. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!