Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk volt az igazi bűnös, azért hogy tönkrement a kapcsolat?

Figyelt kérdés

11 évig voltunk együtt a feleségemmel, tavaly ősszel költözött el, van egy kilenc éves fiunk, őt én nevelem, mert neki ez nagyon nehéz lett volna. Körülbelül három éve romlott meg a házasságunk, amikor megtudtam egy kollégájától, hogy rendszeresen megcsalt, erre bosszúból én is megcsaltam, és nemsokkal szakítás előtt tudta meg, amikor épp egy másik nővel voltam otthon, akkor épp betoppantott és látott minket aktus közben. Ő adta be a válókeresetet, én pedig nem is bántam igazából. Ő viszont engem hibáztatott, mondván megérdemeltem a sok megcsalást. Azóta se tudtam ezt tisztába tenni, hogy voltaképpen melyikünk volt a nagyobb bűnös ebben a helyzetben?

34F



2021. aug. 20. 23:46
1 2
 1/20 Lachesys ***** válasza:
93%
Nem mindegy? Mindketten elcsesztetek. Most mit kell ezen lamentalni?
2021. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lachesys ***** válasza:
91%
Ja, amúgy meg valszeg mindketten. Nincs egy igazi bűnös, egy kapcsolatban ketten vannak.
2021. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Ne hallgass a 2esre! Ezt kizárólag a nő cseszte el.
2021. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyformán tettetek azért, hogy szegény gyerek élete oda legyen! Gratulálok hozzá!
2021. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen lényegtelen.

Ő csalt meg először, ebből a szempontból ő a nagyobb hibás, viszont írtad, hogy megérdemelted. Szóval már előtte sem volt jó a házasságotok. Nem 3 éve ment tönkre, hanem még jóval az első megcsalás előtt.

2021. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Ne hallgass a 2esre! Ezt kizárólag a nő cseszte el.


Jaj miért nem kellesz a nőknek, jaj jaj vajon miért?

2021. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Nő csalta meg a férfit - "megvolt az oka"


Férfi csalta a nőt - "Perverz, ezek nem bírnak a vérükkel"


Miért ilyen eltérő a megítélés azonos tett esetén?

2021. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Mindketten egyformán elcsesztétek.
2021. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

7: Mert kettős mérce, a nők egyik alkotóeleme.


Kérdező, nem érdemes már azon kattogni, hogy kinek volt igaza. Egy kapcsolathoz két ember kell, egy kapcsolat szétcseszéséhez szintén.

2021. aug. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Mindenhez 2 ember kell! Nem vetted észre hogy milyen a feleséged valójában vagy nem érdekelt. Változtatni lehetett volna, mert ahogy a szerelem is át megy megszokásba. Az hogy a gyereket te neveled! Elmond mindent az exedről. Nem tud gyerekkel K.rvaskodni, nem tudná úgy élni az életét ahogy szeretné.

Mind a ketten hibásak vagytok a házasságról megromlasaban.

2021. aug. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!