Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom családja miatt kezd tönkremenni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk, anyagi gondok miatt a szülök ide költöztek a szomszéd házba ami a barátomé, de még a testvére is itt dekkol éjjel nappal a gyerekkel és mi tartjuk el őket.. A legnagyobb gond velük, hogy nincsenek tekintettel ránk.. Van, hogy heti 4napot túlorázunk, délelőttös műszakban meg délutánosban is... Éjjel nappal hangoskodnak.. Ha délutánosok vagyunk akkor éjfélig,aztán reggel hétkor.. Ha délelőttösök vagyunk akkor is éjfélig hangoskodnak pedig tudják, 4:30kor kelünk.. A tesójának van saját lakása mégis itt alszik nálunk éjjel nappal, február óta munkanélküli volt, segítettem neki állást keresni egyik se volt jó.. Egy hete talált munkát de harmadik nap már ide se akart menni dolgozni.. A héten heti hat napot dolgoztam 12 órában, a gyerek hisztizett, hogy mesét akar nézni, kétszer átküldték hozzám, hogy nézze itt a mesét, az nem zavart senkit, hogy mindketten hulla fáradtak vagyunk mig ők nem dolgoztak... Az anyós állandóan bejön ide turkálni arra jövök haza, hogy az ágyat felforgatja... 3 hónapja ez megy és már ott tartok, hogy görcsben van a gyomrom mikor haza kell jönni.. Inkább bent vagyok melóban... Beszéltem erről a barátommal,azt mondta nem tudna egy albérletet felesbe se fizetni mert a szüleit elkell tartania annyira kevés a pénzük, a tesója meg szükségmegoldásból lakik itt(bár most, hogy melozik nem ertem miert). De nem fogja oket haza kuldeni, de megerti mi a bajom es jogos.. Mondtam akkor megoldaskent, hogy elkoltozok, arra azt mondta neki az nem jo mert nem talalkoznank es az ugy nem kapcsolat.. Nem tudom mit tegyek de ha szolok is szepen azért mikor bejonnek felkelteni, hogy a gyerek tevezni akar itt , hogy szeretnek pihenni mert faradt vagyok akkor meg ram neznek rossz szemmel, hogy hogy mereszelem ezt mondani, meg utana a hatam mogott kibeszelnek, ugy, hogy hallom... Ezt is tudja a parom.. Nem tudom en vagyok e az elmebeteg de ez nem normalis elet igy szerintem... Mit tennetek?
2020. aug. 30. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Remélem se gyerek se közös vagyonotok nincs. Én vígan elcuccolnék a fenébe, a párod meg csinál amit akar
2020. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy szexualis eletunk alig van igy miota itt lakik az egesz csalad..
2020. aug. 30. 20:23
 3/17 Hellmano ***** válasza:
91%
Én lelépnék az tuti. Szerintem te is tedd ezt, ha van hová menned.
2020. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is hasonló rokonaim vannak. Tök rossz. Legyél határozott, vagy hívj erősítést, pl barátaid jöjjenek ugyanúgy hangosan beszéljétek ki őket, vagy te rokonaid, vagy legalább hagyd majd nyitva a gyakorit hadd olvassák el itt a válaszokat.
2020. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Menj. De tényleg.
2020. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként ha a szomszed hazba koltoztek, akkor ti kulon laktok? Zarjatok ki oket vagy nem ertem
2020. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Ez a cikk nektek íródott. A lusta, here, parazita rokonokról szól. Mutasd meg a barátodnak is.

2020. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Baratom nem akarja kizavarni oket ez a problema..
2020. aug. 30. 21:30
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd őket ott a p.csába. Tudod kinek kellene 12 óra munka után még ez is?! A barátod sincs rád tekintettel.
2020. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Amennyiben nincs közös gyerek, se közös vagyon, szakíts, és menekülj, amíg nem késő!
2020. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!