Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értette miért duzzogok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értette miért duzzogok. Másként kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

20-an meg akartam nézni egy időszakii kiállítást, amiról tudtam, hogy a páromat is érdekelne es tegnap ingyen volt.


Viszont előre szoltam neki, hogy csak akkor jöjjön, ha lesz türelme kivárni, hogy alaposan körülnézek.


Nem túlzok, 2 perc sem telt el es elege volt az egészből!!! A kocsiban megvár.


Mondtam, akkor inkább menjünk haza. De ha o felajalnja, akkor miért vagyok ilyen bonyolult, egyébként is jöttem volna egyedül. Igen, eljöttem volna egyedül, úgy hogy o otthon/bárhol máshol van es nem a kocsiban ül a dög melegben.


De persze nem lehetett vele ellenkezni, igy benn maradtam, de mar nem tudtam élvezni a múzeumot (ami egyébként neki is tetszett volna, hiszen a születésnapján egy hasonló profilú kiállításra mentünk, csak akkor is átrohant az egészen, ezért figyelmeztettem őt időben)


Az mar csak hab a tortán, hogy elfelejtette a névnapom (ami ugye szép teljesítmény lévén Szent István ünnepe volt...)


Hazafele elég szótlan voltam, azután összevésztünk, nem értette mi volt a probléma.


2021. aug. 20. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

A kedves párod:

1. ostoba

2. önző (a névnap is ez a kategória)

3. képtelen áldozni a műveltségért a legkevesebbet

4. képtelen alkalmazkodni


Köll ez neked?

2021. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"ami egyébként neki is tetszett volna, hiszen a születésnapján egy hasonló profilú kiállításra mentünk, csak akkor is átrohant az egészen, ezért figyelmeztettem őt időben)"


Mondjuk ebből nem az jött le nekem, hogy neki is tetszett volna.

2021. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ő önző volt, de te is lehettél volna az. Mondta, hogy maradj, miért nem maradtál? Nem kell egymás seggében lenni egész nap.
2021. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt anno ő kérte, hogy odamenjünk, es most is lelkes volt, hogy ő is jön, hiszen felajálottam, hogy egyedül is elmegyek.
2021. aug. 21. 00:19
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Én szívesen mentem volna egyedül is, de úgy mar nem tudtam volna jól el időzni, hogy ő meg a kocsiban var ram.
2021. aug. 21. 00:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő döntött úgy, hogy kimegy, a megbeszéltekkel ellentétben. Te nyugodtan maradhattál volna.
2021. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Se veled se nelkuled kapcsolat, legalabbis a parod reszirol. Nem szeretitek ti egymast.

Amikor az asszony muzeumba akar menni mindig elmondom neki hogy ez nem az en terepem, nyugodtan menjen csak egyedul aztan majd meselje el milyen volt. Az ahogy mesel rola hogy miket latott sokkal erdekesebb szamomra mint az egesz muzeum, rajta is latom hogy szeret ezekrol meselni es tokre beleeli magat abba ahogy eloadja a dolgokat. Szerintem nalatok kifujt mar a szeretet is, megszoktatok egymas kozelseget es csak immel ammal azert csinal a parod ilyen kozos dolgokat hogy le legyenek tudva. Kovi kapcsolatodban keress egy ferfit.

2021. aug. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
A párod tuskó, de te sem vagy különb. Szeretted volna megnézni és inkább bevágtad a durcát. Tudod mit?! Úgy kell neked.
2021. aug. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha együtt maradtok, borzalmas házasságotok lesz.
2021. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos annyi önismerettel sem rendelkezik, hogy el tudja dönteni, mit szeretne,hol vannak a határai.

Még alakulhat.

2021. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!