Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a volt barátnőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a volt barátnőjével rendszeresen találkozik a közös kutyajuk miatt. Hogyan érdemes erre szerintetek reagálnom?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Keress új pasit!!!
2020. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lapát.
2020. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálta az exem, egészen addig amíg újra össze nem jöttek. A kutya csak kifogás volt. Én hülye nagyon megértő és jófej voltam.
2020. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ismered a mondást, közös kutyának kúrás a vége. Vagy... valami ilyesmi.
2020. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2 ilyen párost is ismerek. Egyik sógornőm öccse. Az exével szétmentek, de akutya nagyon hiányzott neki. Kb a kutya miatt megpróbálták újra, de nem ment. Úgy orvosolta, hogy örökbefogadott egy sajátot.

A másik egy edzőstársam. Alakult egy sráccal valami, de kb 2 hónap után szét is mentek, mert nem illettek össze. Ezzel nincs is baj, csak a srác kutyájáért meg annyira odavolt, hogy képes volt visszamenni ezért. Aztán ő is úgy orvosolta a bajt, hogy örökbefogadott egy kutyát.


Szerintem nem egészséges az exhez visszajárkálás, egyedül a gyereket tartom olyan indoknak, aminél elnézném. De nem egy kutyánál. Fogadjon ő is egyet örökbe. Vagy te szakíts.

Lehet te leszel a köcsög, mert "jajjdeszívtelenvagymertakutyajajj", de idővel a palid is rájön, hogy így magának cseszi el az életét és a jövőjét.

2020. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne féltékenykedj! Lehet, hogy tényleg csak a kutyát dugja.
2020. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezért hülye ötlet "közös állatot" tartani. Szakításkor valaki rosszul fog járni. És az állat nem olyan, mint a gyerek aki választhat a szülei közül, hanem általában "pálcát törnek a feje felett".
2020. dec. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Séta után ne engedd vissza.
2020. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru,menjetek ketten a kutyaert.
2020. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az. négy közösen elvuszitej S kutyát pár napra, majd vissza .
2020. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!