Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne reagálnom erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne reagálnom erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

A barátom meglepett egy igen drága karkötővel, fülbevalóval stb.

Ám egyszercsak feldobta nekem az Instagram a volt barátnőjét, gondoltam rá pillantok mi baj lehet belőle, aztán láttam, hogy egy teljesen ugyanolyan karkötővel pózol.

Utána gondosabban megnéztem a kapott ajándékokat és sajnos valamelyiknek a csomagolása hiányos is.

Gondolom az ex vissza adta én pedig megkaptam.

Szeretném szembesíteni a dolgokkal, hogy ez mégis micsoda. De kellemetlen helyzetbe se szeretném hozni, hiszen nagyon szeretem.

Kaptam tőle más ajándékokat is, amit ő készített kézzel és nagyon szép az is.

De ez most kiborított.



2020. dec. 26. 11:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy az ex 7 hónapja tette ki, mi 4 hónapja vagyunk együtt.
2020. dec. 26. 11:52
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Ezért nem kell az exeket nézegetni. Örülhettél volna, erre problémát csináltál magadnak.
2020. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Alapból volt egy rossz érzésem a dologgal kapcsolatban. Most beigazolódott. Minek kellett volna örülnöm? Hogy az exnek szánt, ex által hordott ékszert most én viselhetem?
2020. dec. 26. 11:56
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

Hordd egy darabig, mosolyogj, aztán add el. Probléma megoldva.


Örülj, hogy nem megcsalt az exével és arról tettek ki egy közös képet.

2020. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem, hogy rossz szándék vezérelte, nyeld le.
2020. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon szánalmas, ne tartsd magadban. Beszéld meg vele! F
2020. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Kár, hogy nem adtam vissza az exemnek a karkötőt, amit kaptam anno tőle. Talán most az újonc is azt kapta volna és abban pózolna. :D

Viccet félretéve, szerintem ez szánalmas.

Én, amit az exemnek szántam és még nem is használta, azt is odaadtam neki szakításkor. Nem lett volna pofám más férfinak odaadni azt, amit neki vettem szeretetből. Pláne nem egy használt tárgyat. Lehet, hogy én vagyok a gáz, de még a szakítást is fontolgatnám, ha annyira nem erőlteti meg magát ajándék kapcsán, hogy az exe levetett cuccait adja neked, ahelyett, hogy kitalált volna valami személyeset..

2020. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a karkötő?

Vándordíj?

Majd tőled is visszakéri, ha szakítasz vele, és a következőnek adja?

Lehet, hogy az exe is használtan kapta?

:D

2020. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha igaz, akkor a barátod egy jellem-arisztokrata.

"Megy a gyűrű vándorútra, egyik kézből a másikba" játékot

játszik a nőivel.

2020. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Hordd egy hétig, majd add el és mondd azt, hogy elveszett.
2020. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!