Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-30 éves férfiak! Összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves férfiak! Összejönnétek egyetemista lánnyal?

Figyelt kérdés
Az életmódbeli különbségek is játszanak. A csaj havi 60ból jönne ki, ti lehet már saját lakásra vágytok. A lány 150-200 kmre van, egy 25-30 éves mar nem csak hétvégi szexre vágyna.
2021. aug. 21. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Túl nagy a távolság.

Max olyan egyetemistával foglalkoznék, aki levelezőre jár és dolgozik is.

2021. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

150-200 km...

Ilyen távolságból hülyeség az egész. 40-50 km-er még oké, de 100 felett már nem éri meg. Csak benzinből és kocsikopásból ez kb 20.000 forint/ hét. Emellett tudnánk együtt lenni kb 0 időt mert lehet neki 1 délután jó az adott héten azért meg minek odakocsikázni.

2021. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Én igen, ők még fiatalok és szépek, az anyagi elvárásaik meg még (remélhetőleg) nincsenek az egekben. Az nem baj ha csóró, talán még támogatnám is anyagilag, távolság szintén nem gond, szeretek utazni 200 km-eket. Saját lakásra sosem vágytam, illetve nem lenne rossz, de vannak dolgok amikről még álmodozni is felesleges. Csak hétvégén szexelnénk szintén nem baj, nekem már az is sok lenne.

31/F gyári melós

Amúgy van érettségim meg szakmám, tehát több és okosabb vagyok mint a proli munkatársaim.

2021. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Max olyannal, aki már kinőtt a kezdő egyetemista mámorból és van fogalma a való életről és arról, mihez tud kezdeni diplomásként. Sok ember el van szállva magától, mikor felveszik, holott semmit sem tett még le az asztalra, nem képes megérteni egy máe dolgozó embert és azt, ha esetleg nem ér rá napközben vagy ha fáradt délután. Nekem ez nem kell. Én is diplomás vagyok, pontosan tudom, hogy az emberek abban a korban el vannak telve az egyetemi élettől és attól, hogy oda járnak és olyan dolgokban hisznek, ami nem létezik. Én nem akarom nevelgetni a párom, sem veszekedni vele azért, mert nem ért még meg dolgokat.
2021. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En mar annak is orulnek ha beszelgetne velem valaki napi szinten :(
2021. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem telik több kajára ne szégyelld magad ! 64f
2021. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bukta.

200 km.

+egyetemista.

Szval ne áltassuk már magunkat.

Én is voltam hallgató, és tudom milyen az élet a koleszban meg az üres napokon.Ezt már kinőttem!

Nem.Nem kellene a feszkó, köszi!

2021. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!