Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon átvert vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon átvert vagy tényleg becsúszhat ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja együtt vagyok egy lánnyal, aki terhes lett tőlem. Elvileg szedte a gyógyszert, de én erősen kételkedem a dologban. Tudom, hogy nem ad 100%-os védelmet, de akkor is megbújik bennem a kisördög.


A gyerek meg fog születni, én sem tenném ki olyannak, hogy el kelljen vetetnie vagy ilyesmi, mert magamnak is köszönhetem. Ugyanakkor nem így terveztem, hogy így jöjjön az első, nagyon korainak tartom, alig ismerjük egymást, nem osztozom sajnos az örömében.


Tudni kell rólam, hogy elég biztos egzisztenciám van, és attól tartok, így akar magához láncolni. Ha ránézek, mindig eszembe jut ez a lehetősèg. Elmúlik, ha jön a gyerek?


El vagyok keseredve..


2021. aug. 22. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Beszelj vele hogy gyt t fizetszbes tobbet ne várjon. Probálja kialakitaniaaaz eletét te ebben nem veszel részt.
2021. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Sanszos, hogy nem szedte ill. nem rendszerint szedte.

Ha biztosra akartál volna menni, felhúzod a gumit.

Mivel nem akartad, itt az eredménye...

Az a pici nem tehet semmiről, kettőtök gyereke lesz, ha tetszik ha nem.

Feltételezem anyuka már túl van az első 3 hónapon, mivel nem írtad hogy szóba jöhetne az abortusz.


Ezt a dolgot úgy is meg lehet közelíteni, hogy sosincs megfelelő időpont a gyerekvállalásra.

Mindig lesz olyan, hogy várni kellett volna még, mert nincs ez, nincs az...

Nem kell elásnod magad, mert gyereked lesz. Ugyanúgy fel fog kelni a Nap.

Szeresd azt a kisgyereked, mert az a tiéd is!


Felelősséggel tartozol érte!

2021. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem nagy rá az esély de megvan. Pl én az utóbbi fél évben 4 hetbol 3on vereztem és mikor ultrahangot csinált a doki azt mondta érett petesejtet is lát. Ami ugye gyógyszer mellett nem lehetne. De mégis volt mert valószínűleg nem hatott rendesen. És nem is tudtam róla. Mivel van párom simán terhes lehettem volna. Csak a véletlen műve hogy nem.

De persze az is előfordulhat hogy direkt csinálta.

Javaslom csak akkor hozd fel neki a témát ha szakítani akarsz mert ha nem direkt volt és megvadolod ő fog kidobni.

Most gondolj bele ha gumival védekeztek és úgy lesz terhes ő meg megvadol hogy biztos kilyukasztottad.

2021. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nincs túl a 3 hónapon, de az abortusz nem opció, ezt világossá tette, én pedig nem tenném ki ennek.


Világosan leírtam, hogy tudom, hogy nyakig hibás vagyok, nem vitás. Pont attól tartok, hogy a gyerek születése után is úgy fogok rá nézni, mint egy lehetséges átverés. Ezt nem akarom. Keressek egy pszichológust?


Pár hónapos kapcsolatban túl korai a gyerek. Mi van, ha nem is passzolunk?

2021. aug. 22. 09:53
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Nálam előfordult egyszer a gyógyszer melletti terhesség, amiből már 15 éves múlt az "eredménye". Ritka az ilyen, de előfordul. Nekem valószínű az okozta, hogy volt közben egy 5 napos hasmenéses vírusom. Lehet, hogy volt ő is beteg ciklus alatt?


Ha sokat beszélgettek róla és amúgy jó a kapcsolatotok, mégha csak rövid ideje rart is, elmúlhat a rossz érzés.

2021. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi idősek vagytok? Ha nem működik a kapcsolat, szétváltok, te meg fizetsz a gyerek után és máskor magad gondoskodsz a védekezésről, ha nem akarsz gyereket. Ennyi.
2021. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én 29, ő 24
2021. aug. 22. 10:32
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Na pont ezért nem akarok tablettát szedni. Annyi minden megboríthatja, hatástalaníthatja, csak egy nyamvadt hasmenés is... túl bizonytalan. Ráadásul az óvszeren egyből látszik ha baj van, még mindig ott a 72 órás, míg a tablettánál csak az abortusz marad.

Nem feltétlenül vert át, bár érdekes hogy fel sem merült benne hogy nem kéne megtartani egy pár hónapos kapcsolat gyümölcsét.

2021. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Én biztosan nem tartanám meg. Ez lenne a halálom, ha valaki ezeket gondolná rólam, hogy így akarom magamhoz láncolni, vagy a pénzét megszerezni. Jó kapcsolat ez is, inkább egyedül maradok, mint egy olyan emberrel, akinek ez a véleménye rólam. Pfejj!
2021. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező,


mindenképpen pozitív, hogy a felelősséged vállalod a történtekért. Felnőttél. Nagyobb érték ez, mint gondolnád.


Amit most tehetsz magadért mindenképp, és a gyerekedést is, hogy felkeresel egy pszichológust. Ad támpontokat a továbbiakban. Hirtelen történtek a dolgok, de ez nem akadálya semmilyen, win-win-win szituációra törekvésnek.


Ui. Még az sem kizárt, hogy boldog apuka leszel. A pszichológus még azt is elárulja majd neked, hogy a boldogságod kin múlik.

2021. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!