Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon átvert vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon átvert vagy tényleg becsúszhat ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja együtt vagyok egy lánnyal, aki terhes lett tőlem. Elvileg szedte a gyógyszert, de én erősen kételkedem a dologban. Tudom, hogy nem ad 100%-os védelmet, de akkor is megbújik bennem a kisördög.


A gyerek meg fog születni, én sem tenném ki olyannak, hogy el kelljen vetetnie vagy ilyesmi, mert magamnak is köszönhetem. Ugyanakkor nem így terveztem, hogy így jöjjön az első, nagyon korainak tartom, alig ismerjük egymást, nem osztozom sajnos az örömében.


Tudni kell rólam, hogy elég biztos egzisztenciám van, és attól tartok, így akar magához láncolni. Ha ránézek, mindig eszembe jut ez a lehetősèg. Elmúlik, ha jön a gyerek?


El vagyok keseredve..


2021. aug. 22. 09:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem húztál mellé gumit, tisztában voltál a dolgokkal.. Én is tabletta mellett lettem terhes.. Onnan tudhatod, hogy átverés e, hogy hogyan áll az egészhez. Nekem nagyon vegyes érzéseim voltak, fontolgattam én mindent, abortuszt, örökbeadást, megtartást, nagyon keveredtek a dolgok. Egyszer úgy éreztem, hogy fejlődik bennem valami, növekszik egy élet, odáig voltam meg vissza, másszor hatalmas tehernek éltem meg, eltartani, felnevelni egy gyereket, gondoltam másnál jobb helye lenne, aztán úgy éreztem nem bírnám, mindegy is, csak egy kis sejtcsomó, még nem élet, kaparják ki és legyen vége, mintha meg sem történ volna. Végül is győzött a védő ösztön, megtartottam, nekem sem volt stabil párkapcsolatom, még éppen indult az egész, és az is bizonytalan lábakon állt, nem is maradtunk együtt. Ő sem bízott bennem, én sem bíztam benne, kedveltem, dehát ahhoz nem volt elég, hogy vele akarjam felnevelni a gyerekem, ha meg nincs bizalom, oda minden. Ő is hozzámvágott mindent, azt hitte direkt estem teherbe(lejárt fogamzásgátlót szedtem, nem tudtam, hogy egy éve lejárt, kölcsön kaptam, amíg bejutok a nőgyógyászhoz és megint felírják nekem, addig tudjunk szexelni, mert őfelsége nem húz gumit, abban rossz szexelni)..


Na mindegy. Szóval szerintem barátkozz meg a helyzettel, hacsak nem családot tervezgetett veled már a kapcsolat elején és a gyerekeitekről beszélt, szerintem szedte a foggátlót, nem akart 24 éves anyuka lenni..Na meg a gyerek nem tehet semmiről(egyébként ne éld bele magad, simán elvetélhet), illetve beteg is lehet a baba.. Bármi lehet.


Ha pedig szétmentek, írj, tök normálisan állsz a nőkhöz, nagyon szimpatikus a "nem akarom ennek kitenni" hozzáállás, az én exem azt mondta, hogyha nem megyek abortuszra megöli magát:) Nagyon árulkodó mit hoz ki az emberből egy krízishelyzet.

2021. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

Minel hamarabb közöld vele hogy keszuljon fel az egyedulállo anyaságra. Amig még meggondokhatja magát!

Ne hitegesd.

2021. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Pontosan ez is furcsa, hogy rajta csak a boldogságot látom, mást nem. Mondtam neki, ha bármilyen kérdése, kétsége van, avasson be engem, ne vagy ne csak a szüleivel/barátaival beszéljen erről, de nincsen, ő örül.


Nem mondom neki, hogy készüljön arra, hogy egyedülálló anya lesz, mert nem akarok hétvégi apuka lenni. Most úgy érzem, tönkremehet az egész életem, ha nem fogunk kijönni

2021. aug. 22. 11:28
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Azért azt tudni kellene, hogy az, hogy terhes, elég nagy belső dolog, és első körben belül éli meg, meg nem biztos, hogy neked el meri mondani minden aggodalmát, vagy másoknak, hatalmas a nyomás egy terhes nőn, mert mindenki feltétlen boldogságot vár tőle.. Az első reakcióm, mikor még nem tudtam, csak sejtettem, a félelem volt, amit csak a barátnőmnek mertem mondani, senki másnak.. a többiek közönyösnek láttak.. A következő az öröm, mikor kiderült, valami nagy történik, és próbáltam elképzelni a gyereket, magamat terhesen, az exem reakcióit, és a boldogságot.. Aztán ütött be csak a valóság, és nem mindig engedtem neki utat, próbáltam örülni, mert a világ ezt várta, de nem mindig ment. Ha támogató kapcsolatom lett volna, valószínűleg kevesebbet aggódok és kevésbé kételkedem a megtartásban, mert arra gondolnék, hogy majd ketten megoldjuk.


Mindenképp mondd el, milyen gondolataid vannak, hadd jöjjön ki a valóság a lányból.. Egyébként lehet osztott felügyelet is, az is olyan jó, illetve normális anyuka engedi az apát annyit a gyerekhez, amennyit az menni akar. Simán lehet, hogy szétváltok és te munka után beugrassz, megfürdeted a gyereket nála, aztán hazamész.. Én ezt is el tudom képzelni és ő is szerintem örülne ennek.

2021. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Kérdező!


Nyilván én is be lennék tojva a te helyzetedben -az aggályaid teljesen érthetőek.


Volt már olyan dolog az életedben, amit nem terveztél előre, és jól sült el? Nos, az apává válásod is lehet ilyen esemény. Ha időben megfelelő érzelmi és szakemberi segítséghez jutsz, akkor nagyob esélyeel kerülöd el amit így írsz le: "Most úgy érzem, tönkremehet az egész életem, ha nem fogunk kijönni." Keresd fiatal apukák társaságát, akik már túl vannak a gyerekük megszületésén, és foglalj időpontot egy krízispszichológusnál.


Kisfiút szeretnél inkább, vagy kislányt?

2021. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a nagyon normális reakciókat. Féltem, hogy egy anonim oldalom le leszek osztva.


Inkább kisfiút szeretnék, de annyira nem látom még magam ebben a szerepben, hogy örület.


Mindenképpen keresek jövő héten szakembert.

2021. aug. 22. 11:46
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semelyik szerepben nem látjuk magunkat jól/pontosan előre... még azokban a helyzetekben sem, amiket mi magunk terveztünk előre. Nyugi, fog az menni az előrelátás és a tervezettség hiánya ellenére is. Van 5-6 hónapod készülni.
2021. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén mondom, ha valóban komolyan gondolod azokat amiket írsz, jó apa leszel.


Én mit nem adtam volna ha az exem fele ilyen felelősségtudattal rendelkezett volna.

Akart ő gyereket, csak egy következő életben...

Volt párszor körömrágás a kapcsolatunk alatt, hogy vajon terhes vagyok-e...

Ő is még egy gyerek szintjén állt és szerintem áll most is.

Gyereknek nem akartam gyereket szülni, bajlódjon vele egy másik nő.


A hozzáállásod becsülendő.

Késztsd fel magad lelkileg az apaságra! Biztos vagyok benne hogy nem fogod megbánni, ha a kezedben fogod tartani a gyermekedet.

2021. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
#11 a vilag egyik legundoritobb dolganak tartom, ha egy pali nem huz a farkara gumit es leszarja ezzel mit kockaztat meg a nonek, de egyszeruen hihetetlen, hogy egy no ennyire nem képes kiallni a sajat testeert, hogy nem mond nemet az ilyen f*sznak es igyis kepes dugni vele, tudva, hogy ez a pali egy önző gyoker es inkabb beszed valami random gyogyszert:D
2021. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
21%

Gumit kellett volna huzni minden szexnel…. A tabitol 100% nem esik teherbe,kiveve,ha aznap hasmenese volt vagy azt hatastalanito antibiotikumot stb evett. Szentablettat.


Viseld a kovetkezmenyeit. Fizesd szepen 18 evig a gyerektartast,hamar kellett a gumi nelkuli gyonyor…..

2021. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!