Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törölt az ismerősei közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt az ismerősei közül?

Figyelt kérdés

2x randiztunk már de tegnap kB olyanokkal jott,hogy azért nem visz be a belvárosba mert nem mer fel vállalni, hanem velem akar lenni. Nekem itt. Kezdett fura lenni az egész hirtelen a semmibol. Ezt kerdore vontam és el indult a lavina... Én el koszonoetem tőle, hogy örültem! Nekem semmi felesleges energiám veszekedni

. Ő jókat kívánt a továbbiakban és le törölt. Szegyelt? Akkor mit akart? Egyik exem se szegyelt eddig. N29


2021. aug. 22. 14:01
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
91%

Nem derült ki a kontextusból.

Plusz javaslom, hogy nyugodtan fordíts némi kis időt az írásképedre, mert rosszul esik olvasni.

2021. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az írásom az angol telefonom ak köszönhető. Nem kell egyből támadni! Erre nem tartok igényt!
2021. aug. 22. 14:07
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha kover vagy, akkor ertheto.
2021. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér!
2021. aug. 22. 14:23
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Te magad irtad hogy kerdőre vontad es elmondta a bajait aztan kvazi kidobtad.


Akkor mit nem ertesz.

2021. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te is tudod a választ. Elfogadta tőled a szexet és a törődést, de nem tekintett rád egyenrangúként, nem akart felvállalni téged. Önző módon viselkedett, tulajdonképpen kihasznált téged. Ne sajnáld, hogy vége. Keress egy olyan férfit, aki tisztel, és mindenestül szeret téged.
2021. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem kapott semmi szexet tőlem!
2021. aug. 22. 15:37
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Akkor tekintsd úgy, hogy csak az lett volna köztetek, semmi komoly.
2021. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj, nem is érdemelte volna meg. A lényeg, hogy nem voltál neki fontos. Hidd el, jobb, hogy ilyen hamar kiderült.
2021. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2021. aug. 22. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!