Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már rossz előjel? Elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már rossz előjel? Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal,de törölt az ismerősei közül.

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, beszélgetünk egymással Facebookon,de most vettem észre,hogy törölt az ismerősei közül.

Pár hete vagyunk ismerősök,amióta beszélgetünk,de nem mondtam neki semmi rosszat,ami miatt törölnie kellett volna.

Ez már rossz előjel ha csak úgy törölt az ismerősei közül?


2021. júl. 12. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Nekem egyáltalán nem tűnik előjelnek.
2021. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az nagyon biztató előjel, ha törölnek, a legjobb az, ha rögtön le is tiltanak!


Bocs, de ez komoly kérdés?

2021. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Nézőpont kérdése - nekem írta, hogy: "Többet ne keress!" aztán letiltott faceről és e-mailről... de én szeretem a kihívásokat :)
2021. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is töröltem így egy srácot, mert csak locsogott, locsogott, de randi nem lett.

Nem szerencsétlenkedtem tovább. Egyszer elhívtam kávézni, akkor pont nem volt a városban, utána meg gondoltam ő a soros.

Ha 3 héten belül nincs randi megette a fene.

2021. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed? :D
2021. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!