Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi olyan kiakasztó azon, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan kiakasztó azon, ha a saját keresetemből vásárolok magamnak?

Figyelt kérdés
Jövő hét végén lesz a 10 éves középiskolai osztálytalálkozóm. Pár hónapja néztem a neten egy ruhát, amit végül megrendeltem, pénteken hozta a futár, álomgyönyörű darab, valamint rendeltem egy hozzáillő cipőt is. A ruha egy neves márka darabja, így elég drága volt (144 000 Ft), a cipőm 34 000 Ft, a párom teljesen ki van akadva, hogy lehet ennyi pénzt költeni ilyesmire, bezzeg azt beismeri, hogy nagyon csinos vagyok benne. Nem szoktam ilyen drágán vásárolni alapvetően, úgy gondolom évente egyszer megtehetem, főleg, hogy a saját, általam megkeresett pénzből vettem.

2021. aug. 23. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Minek vagy ilyen csóró, smucig kanival?
2021. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ruhadarabra én is sajnálnèk kiadni ennyit még akkor is ha az èn pènzem, de attól másnak mèg èrhet annyit ... valószínűleg a párod is csak azért akadt ki mert ruhaneműre költöttèl ennyit és ő másképp gondolkozik, fontosabb dolgokra költötte volna.

Attól függ mit jelent a kiakadása és hogyan nyilvánítja ki?

Nálunk is volt, hogy olyasmit vett a párom ami számomra teljesen értelmetlen, elmondtam a vèlemènyem és ennyi, az ő pénze volt így nincs nagy beleszólásom

2021. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha közös kasszán vagytok, akkor valahol érthető, de ha külön kasszán, akkor nincs hozzá köze.
2021. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Ebben az országban csak a férfi keresete közös. Kedves 3-as.
2021. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Hát én még ilyenről nem hallottam, kedves négyes. Pedig nem vagyok már mai csirke.
2021. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez attól függ, hogy együtt vagy külön éltek, közös vagy külön kassza van, milyen megbeszélt közös tervek vannak, de legfőképpen, hogy a fizetésed hány százaléka volt ez az összeg. Ha a 20%-a, az oké, ha a 90, az nem oké, legalábbis az én hozzáállásom szerint.
2021. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg a nagyon más neveltetés. Ez nekem is sok(k) lenne pedig nő vagyok. De kinek mi a fontos... majd lenyugszik.
2021. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha ennyire fontos a pénz konkrét eredete, akkor a tavalyi nyaralásra szánt pénzemből vettem, amire végül nem került sor, így megmaradt. Külön kasszán vagyunk, sosem tudnék arra apellálni, hogy akkor van pénzem, ha majd a párom ad, ilyen kiszolgáltatott helyzetbe nem hozom magam.
2021. aug. 23. 15:10
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Az attól függ, mennyit keresel :)

Van egy olyan fílingje nekem, hogy csak a volt osztálytársak előtt akarsz felvágni.

2021. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen az van, amit a #9-es írt.
2021. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!