Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után fél évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után fél évig külön. Most újra elkezdett közeledni. Lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, hogy ezek után komolyan tudnád még venni?


Egyébként meg ennyiből semmit nem lehetne mondani. Honnan tudjuk, miért történt a megcsalás, stb.

2021. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Együtt éltünk,majd felrement egy nővel ,nem tudom hányszor. De én elkoltoztem tőle. Fél évig semmit sem tudtunk egymásról,majd most kezdett közeledni
2021. aug. 23. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ne csináld. 2 eset lehet, csak szexet akar, vagy úrja kezditek, és pár hónap múlva újra szétmentek, nem éri meg.

Miért szakítottatok, és ki?

2021. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már nincs meg a nő, neki meg viszket. Szerinted nem fog megcsalni még1x, ha úgy alakul?
2021. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
A következő megcsalásig biztos. Mondhatunk mi itt bármit...
2021. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én költöztem el, én szakítottam és fél évig semmit sem tudtam róla
2021. aug. 23. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Egy eselyt adhatsz neki. De kerdezz korbe az ismerosoknel, lehet most hagyta el a masik no. Vavy megbanta es azonnal kidobta es most erzett erot magaban hogy felkeressen.
2021. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás után meg tudnál benni bízni?


Én hagynám. Lépj tovább.

2021. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kirakta a másik nő, most te is jó leszel.
2021. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!