Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azért hagyott el,mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért hagyott el,mert nem akarta rameroltetni a szexualitasat?

Figyelt kérdés

Ez így nem igaz,hogy erőltetnie kellett,de úgy érezte és amikor elmondta,hogy még milyen perverzioi vannak,hiába mondtam,hogy kívánom vele a szexet,szó nélkül elhagyott. Kb 10 hónapig voltunk együtt, ez a perverzio amit mondott a többes gangbang szex volt..

Szóval szeretem, és itt vagyok egy csomó kérdéssel,hogy miért hagyott el. Lehet ez az oka,amire gondolok?


2021. aug. 23. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagyott el mert te jobbat érdemelsz nála.
2021. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm...
2021. aug. 23. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ehhez más sem lenne partner, nagyon kevés a valószínűsége, hogy a következő barátnője belemegy. Azért hagyott el így, mert egy suttyó. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2021. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
De jo arc
2021. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de örülj neki, hogy megszabadultál tőle... Az illetőnek önmagával is valószínűleg súlyos problémái voltak/vannak, nem a te dolgod, hogy ezeket magadra vedd, sem hogy megoldjad.


Tudom, most nagyon vacak érzés, de hidd el, kimászol belőle és találsz egy normális embert, eszedbe se fog jutni rövidesen ez az alak.

2021. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jóembert.
2021. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Drágák vagytok.
2021. aug. 23. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!