Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Paromnak van egy volt kavarotarsa, nevezzük T.-nek. T.-nek van kapcsolata, ertelemszeruen mi is egyutt vagyunk a parommal. Viszont beszélgetnek messengeren tok sokat es engem baromira zavar. Parom ilyeneket ir neki, hogy ,, Emlékszel amikor mondtam hogy elviszlek xy-ba?" ,, Igen hat en se gondoltam, hogy ilyen regi dolgok elojonnek" stb. Találkoztak egy kozos barat bulijan es ott is beszelgettek es azota beszelnek messengeren sokat. Idegesit nagyon. Ha mondom neki akkor meg ki van akadva, hogy nehogyammmaaar ne beszelgethessen senkivel a multjabol

2021. aug. 23. 22:25
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Pàromtól és T-től is megszabadítanàm magam.
2021. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Felek, hogy tulreagalom, azt mondja, hogy nem bizok benne. De nem tudom egyszeruen annyira zavaro, hogy mas nővel beszél
2021. aug. 23. 22:29
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Engem is zavarna. Mégpedig az a része, hogy nosztalgiázgatnak. Ha semleges dolgokról beszélnének, azt talán benyelném. De így nagyon gáz.
2021. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akivel kavart, az nem csak egy szimpla jó ismerős. Ha nem érzi a dolog súlyát, akkor is elköszönnék tőle.

Figyelj, kell az neked, hogy mindig ezen idegeskedj, ezen menjen a vita és folyamatosan rossz érzések gyötörjenek? Mert sajnos ebből ez lesz. Én még most szakítanék. Ha meg fontosabb neki, hogy az exdugipajtivsl csevegjen, az ő dolga.

2021. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő igazából ezt nem tudja, hogy en tudom, hogy mikrol beszelgetnek mert akkor nezem meg a telefonjat amikor nincs ott. Ez se jo, tudom. De az elozo kapcsolatomnak azert lett vege mert nem neztem bele a telefonba. Most nem tudom tényleg, hogy mit csinaljak.
2021. aug. 23. 22:45
 6/15 A kérdező kommentje:
Idobe nem neztem bele a telefonba*
2021. aug. 23. 22:46
 7/15 A kérdező kommentje:
#3-as! De ha még a csaj kezdene a nosztalgiazast... de nem, a parom. :(
2021. aug. 23. 22:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Miért nem fogadod el ezt? Mit gondolsz, mi fog változni, ha ő nem veszi figyelembe az érzéseidet, te meg kukkolod a mobilját? Ő hazudik, te bizalmatlankodsz. Szép kapcsolat...
2021. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Belebolondulnek ha elveszitenem.
2021. aug. 23. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Akkor szenvedj tovább. Mast mit lehet mondani? Nyüglődj nyugodtan. Majd szakítasz, ha elég rossz lesz.
2021. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!