Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés kinél hogyan,táv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés kinél hogyan,távkapcsolat esetén?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem nektek kettőtöknek kellene megbeszélni? 🤷‍♂️
2021. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

mérlegelni kell....


Mekkora a távolság, esetleg csak akkora, hogy az egyik félnek nem kell munkahelyet változtatni mert mondjuk 30 percet vagy 1 órát képes egy nap utazni?

Hol könnyebb és olcsóbb albérletet keresni vagy akár házat...


Vagy ha valamelyikőtök családjához költöznétek ideiglenesen, akkor kinek a családja elviselhetetlenebb...

2021. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyikőnknek fel kéne adni a munkahelyét ha oda költözök a másikhoz, ezen nem tudunk megegyezni
2021. aug. 24. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az a része soha nem egyszerű.
2021. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Itt a tavkapcsolat elso probatetele. Ez ugye kimarad, ha nem a messzesegben keresed eleted parjat. Ezt nektek kell megoldanotok. Vagy nem. Csak akkor mire szamitottatok elotte?
2021. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem hajlandó lépni, akkor mindenki marad a seggén és keres helyit. Van olyan munka, amit én sem adnék fel, ha nem érzem olyannak a kapcsolatot. Van ez így.
2021. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt távkapcsolatom, 130 km volt a távolság, de végül nem maradtunk együtt.


Senki nem akarta feladni a munkáját és elhagyni a biztonságos körülményeket, mint pl.: barátok, vagy mindenféle szerelő, vagy ügyvédek, szóval amikor mindenhol mindenre van ismeretséged úgymond van egy biztonságérzeted. És lehet h valakinek 100-130 km nem sok de a legtöbb esetben igen is sok...


szóval az egyik félnek kb . mindent fel kell adni.


ÉS ugye a fő probléma, hogy meg sem tudjátok próbálni az együtt élést mondjuk 1 évig mielőtt végleg otthagyna valamelyikőtök mindent, mert a munka olyan távolról nem megoldható bejárás szempontjából, azaz senki nem fogja vállalni.


Ez talán fiatalon még lehetséges. Amikor még mindketten tanultok és utána kerestek közös várost ahol majd dolgoztok és éltek együtt,


Én már nem is ismerkedek olyannal aki 30 km-nél távolabb lakik.

2021. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés konkrétan? Hogy oldottuk meg? Nos, ő külföldön élt, én itthon (ő nem magyar). Én feladtam a jó munkám, fogtam a bőröndjeim és kicuccoltam hozzá 4 év ingázás után. Az első perctől kezdve tudtuk, hogy én fogok ide jönni, nyilván ő hülye lett volna Magyarországra költözni, de ez sose volt tervben. Én ennek tudatában készültem fel: eleve olyan mesterszakra kezdtem járni, amiről tudtam hogy külföldön is elismerik és nem lesz gond a munkakeresés, ennek fényében választottam gyakorlóhelyet is, ahol a gyakorlati idő kétszeresét dolgoztam, hogy minél több tapasztalatom legyen. Mellette tanultam az itteni nyelvet. Aztán kijöttem, és még így is baromi nehéz volt az első év. Azt hittem, majd hop-hop, találok munkát és jó lesz minden. Volt pár pofáraesés, de a - most már férjem - mindenben 200%-ig támogatott. Aztán megcsináltam egy továbbképzést, lett munkám. De addig, amíg ide eljutottam, óriási szükségem volt a férjem támogatása - minden értelemben vett támogatására. Ha ő nincs, és nem szeretem őt ennyire, lehet feladtam volna és hazaköltözöm, mert voltak olyan hetek, amikor visszautasítottak pl egy helyről, hogy teljesen haszontalannak, egy nagy 0-nak éreztem magam. De mérlegeltem, és úgy döntöttem, ez a kapcsolat ér annyit, hogy tovább küzdjek a munkakeresés és beilleszkedés nehézségeivel.
2021. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!