Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ha őt nem zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ha őt nem zavarja a teste?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig mikor intimebb dologra kerül a sor csak teljes sötétben csináljuk, semmit sem látok belőle.


Van rajta mit fogni bőven, de amikor szóba hoztam hogy kicsit figyelhetne a súlyára megkaptam hogy, akkor olyan embert keres akinek így is tetszik és nem törődik a dologgal.

De amit nem értek ha őt nem zavarja ahogy kinéz miért csak sötétben lehet csinálni?


2021. aug. 24. 09:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy hol látjátok, h bunkón adta ezt tudtára?
2021. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%
Neked tènyleg nincs jobb dolgod annál, hogy állandóan itt agonizálsz a barátnődön?
2021. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
12%

#4

Megkezdődött a brutális elhízási periódus. Biztonságban érzi magát a kapcsolatban. Nem lesz megállás. Ő arról álmodik, hogy mad együtt híztok el. Sok magyar csanak a zabálás mindennél fontosabb. A saát egészségénél is. A helyedben azonnal lecserélném egy fiatalabb és vékonyabb csajra.

Én is ezt tettem, nem bántam meg.

2021. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
68%
Valamit nem árt tisztázni. Ha pl valakinek nagy az orra, arról nem tehet, nem illik szóba hozni. De ha valaki kövér, arról nagyon is tehet. Miért ne lehetne szólni neki?
2021. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
88%

persze, lehet finoman jelezni neki, csak utana nem kell meglepodni, ha majd takargatni fogja a testet. valaoszinuleg nem az van, hogy o ‘nagyon is elegdedett igy magaval’ hanem erkezeny pontra tapintott a kerdezo es alaasta a maradek onbizalmat is.

de ennyire nem lehet valaki erzelmileg analfabeta, hogy ez ne essen le neki.

2021. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
17%
Lusta a csaj. Úgy van vele, hogy minek sportoljon meg figyeljen az étkezésre, ha így is talál majd valami hájfétisest, akinek tetszik? Én a helyedben elhagynám, azt nem értem, hogy ha neked nem jön be valaki, minek jössz össze vele? Én kicsit a másik véglet vagyok, genetikailag vékony. Nem tudok sokat hízni. Volt olyan pasi, aki megjegyezte, hogy hízhatnék. Én meg azzal a lendülettel kidobtam, mert miért nem keres olyan csajt, aki teltebb, ha neki az jön be? Ne engem akarjon megváltoztatni olyanban, amiben nem tudok változni. A barátnőd viszont tudna változtatni, csak nem akar.
2021. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy itt tényleg azt hiszik egyesek, hogy a kövér ember nem tudja magáról, hogy kövér? Mert ez nem így van, igenis tudják, csak még mentálisan nem tartanak ott, hogy változtassanak rajta, és azzal, hogy valaki szól neki, főleg ha bunkózik, nem előrébb fogja őt vetni, hanem hátrébb. Persze, látni olyan embereket, akik azért fogynak le, mert folyamatosan b*szogatják őket, de azok igazából nem a hájtól akarnak megszabadulni, hanem a sok bullytól, és lehet, hogy fizikailag egészségesebbnek fognak kinézni, de a mentális egészségük nagyon megszenvedi ezt a folyamatot (étkezési zavarok, önértékelési problémák, szorongás, kontrollmánia stb.) - csak az a baj, hogy ezt a magatartást jutalmazza a társadalom.
2021. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
21%

#17

Miért kell így sajnáltatni a kövér embereket? Jaj szegények, biztos mentális betegek, biztos nem tudják megoldani a problémáikat, az egyetlen megoldás a zabálás...létezik pszichológus, el lehet kezdeni sportolni, de ezek az emberek egyszerűen nem tudnak lemondani a sok junk foodról, ezért inkább jön ez a “lelki beteg vagyok, sajnálj engem” duma. Képzeld nekem is szokott depis korszakom lenni, ahogy mindenkinek, mégsem a zabálásba menekülök.

2021. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
50%

5.


Nyilván jól érzi magát a bőrében, ezért szexel sötétbe. :DD

2021. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
84%

Aki sokat eszik az eleve nincs jól mentálisan. Valószínűleg valami pszichológiai hiányt próbál pótolni a kajával. Mindenki csak a felszínt látja de egyáltalán nem néz a dolgok mögé. Ha nem tetszik és ennyire felszínes vagy hogy ez zavar akkor dobd ki, vagy ne csodálkozz hogy csak sötétbe akar szexelni. Esetleg kérdezz rá hogy van lelkileg, lehet hogy a kapcsolatotokba is van valami probléma, nem kap elég szeretetet és ezt próbálja pótolni kajával..

Én legalábbis ilyen vagyok. A jó kapcsolataimba mindig fogytam akár 10-15 kilókat is, de a rosszakba csak híztam, mert nem elégített ki érzelmileg, és kajával pótoltam

2021. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!