Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ha őt nem zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ha őt nem zavarja a teste?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig mikor intimebb dologra kerül a sor csak teljes sötétben csináljuk, semmit sem látok belőle.


Van rajta mit fogni bőven, de amikor szóba hoztam hogy kicsit figyelhetne a súlyára megkaptam hogy, akkor olyan embert keres akinek így is tetszik és nem törődik a dologgal.

De amit nem értek ha őt nem zavarja ahogy kinéz miért csak sötétben lehet csinálni?


2021. aug. 24. 09:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
91%
Milyen nagy túlsúlyt? A kérdező egyenlőre nem osztott meg velünk két információt: hány kiló és milyen magas a párja jelenleg, és ebből mennyi súlyt szedett fel a megismerkedésük óta. Mert aki 5-10 kiló pluszért pampog, az bizony felszínes. Én sem szóltam ennyiért a férjemnek. Ha elégedetlen volt magával, felajánlottam, hogy együnk diétásan, aminek aztán az volt a vége, hogy én betartottam, ő nem annyira. De szerettem 5-10 kiló túlsúllyal is, hiszen őt szerettem, az egész embert. Nem azt mondom, hogy egy 30-40 kiló túlsúly helyénvaló, mert az már eltorzítja az arcot, a vonásokat és életminőségben is negatív hatása van. De amíg én 15 kiló plusszal hegyet mászok, táncolok, jógázom és heti több edzést is lenyomok, nekem ne szóljon be senki, mert megeszem reggelire.
2021. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

31.


Azt írta kérdező hogy bőven van rajta felesleg, nálam ez nem 10kilot jelent (lehet a kerdezonek igen)

2021. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem csak találgatni kéne, hanem kérdezni. De úgysem tudja, mert ez egy szenzitív adat, ő meg szemre saccol valamit és kész.
2021. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

53kgval és 150cm-rel ismertem meg. Ő most 73kg ( ő mérte meg)

Bar azt nem értem miért felszínes vlki ha szól a túlsúlyért..

2021. aug. 25. 09:20
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben érthető ha nem tetszik hogy ennyit hízott. 20 kg az elég látványos.
2021. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi idő alatt szedett fel 20 kilót? És valódi adat, vagy csak saccolod?
2021. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

36.


Valószínűleg nem mértek testzsír százalékot. :) De azért azt lehet látni hogy ha nem pár kilóról van szó.

2021. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
66%
37 Szemre nehéz megmondani, ha a lány titkolja. Én amikor a társkeresőn megadtam a teljesen korrekt súlyomat, sokan meglepődtek, amikor megláttak, hogy milyen vékony vagyok. Szerintem a legtöbb ember az érzései szerint saccolja ezeket. Volt már olyan, hogy 100 kilóra becsültek 80 kilós lányt és itt is volt kérdés fotóval, ahol megközelítőleg sem tudták kitalálni a lány súlyát.
2021. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

38.


Egy 150centis nőnél elég látványos még a kis túlsúly is.

2021. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ő most 73kg ( ő mérte meg)"


És a funkcionális analfabéták kérdeznek.


Én túlsúllyal sportolok naponta, és rohadt nehéz megállni, hogy ne egyél jó sokat finom kajából. És itt még csak nem is junk foodról van feltétlenül szó.

2021. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!