Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ha őt nem zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ha őt nem zavarja a teste?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig mikor intimebb dologra kerül a sor csak teljes sötétben csináljuk, semmit sem látok belőle.


Van rajta mit fogni bőven, de amikor szóba hoztam hogy kicsit figyelhetne a súlyára megkaptam hogy, akkor olyan embert keres akinek így is tetszik és nem törődik a dologgal.

De amit nem értek ha őt nem zavarja ahogy kinéz miért csak sötétben lehet csinálni?


2021. aug. 24. 09:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki, hogy egyáltalán szóba áll veled, azok után hogy beszóltál neki.
2021. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%

Érzi,látja hogy neked nem tetszik igazán és ezért jobb neki sötétben.. ha neked tetszene igazán biztosan nem frusztrálnád...

Sokaknak tetszenek a telt nők, hagyd meg nekik te meg keress egy tökéletes nőt..

2021. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Ezután a beszolas után nem csodálom hogy nem akar világosban szexelni. Ha érezné hogy tetszik neked, vonzónak találod akkor merne világosban szexelni.
2021. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem értem miért akkora probléma azt jelezni normálisan, szépen közölni a másikkal hogy kicsit figyeljen magára mert szaladnak fel a kilók, ( ha már magától nem látja márpedig nem mert nem tesz semmit)
2021. aug. 24. 09:26
 5/40 anonim ***** válasza:
87%
Akkor keress magadnak mást, ha ő így jól érzi magát a bőrében, akkor úgysem fog változtatni.
2021. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%

Amikor osszejottetek már akkor is teltebb volt vagy melletted hizott meg?


Ha az utobbi, talan jogos lehet a kritikad, de azt is lehet udvariasan, nem megbantva a masikat kozolni.


Egyébként, őszintén tetszik ő neked?

2021. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem tetszik, miért világosban akarod csinálni?

Egyáltalán miért akarod csinálni? Mindig meglepnek a palik. Mindegy, csak lyuk legyen, de akkor meg mit variáltok annyit?

2021. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg, ha a kapcsolat közben kezd a másik hízni, feltűnően, ugyan ki szóljon érte, ha nem az, aki szeret? Én is szóltam a férjemnek, amikor eléggé elengedte magát, h ennek nem lesz jó vége és amikor leadott jó 10 kilót, ő maga mondta, h jó, h szóltam, neki annyira nem tűnt fel, de sokkal jobban érzi magát nélküle.


Persze itt gyakorin ez ilyen szent tehén, h a testsúly az tabu, 200 kilósan is ugyanolyan szépek vagyunk mint amikor megindultunk 60ról. Aki meg meg meri említeni, az megy a máglyára.

2021. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%
Az zavarja, hogy téged zavar. Azért kicsit finomabban is közölhetted volna...
2021. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%
te erzelmeileg eleg anfabeta vagy, ugye? beszolsz neki a sulyara, aztan meg csodalkozol, hogy takargatja magat es csak sotetben akar veled szexelni? nemsok EQ szorult beled, baratom.
2021. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!