Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ha őt nem zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ha őt nem zavarja a teste?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig mikor intimebb dologra kerül a sor csak teljes sötétben csináljuk, semmit sem látok belőle.


Van rajta mit fogni bőven, de amikor szóba hoztam hogy kicsit figyelhetne a súlyára megkaptam hogy, akkor olyan embert keres akinek így is tetszik és nem törődik a dologgal.

De amit nem értek ha őt nem zavarja ahogy kinéz miért csak sötétben lehet csinálni?


2021. aug. 24. 09:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
23%
#20 de lelki gondjai mindenkinek vannak, ettől még létezik önuralom. Nem kéne emögé bújni. Én is átmentem már sokmindenen, mégsem híztam el és hagytam el magam soha. Épp ezért én a páromtól se tolerálnám, ha ezt tenné, az önsajnálattól amúgy is rosszul vagyok. Mintha beleestél volna egy gödörbe és ahelyett, hogy kimásznál, inkább mélyebbre ásol.
2021. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy vannak, de mindenkin máshogy jön ki. Valaki a kajába menekül, és hidd el nem olyan könnyű ezt kontrollálni mint hiszed. Ezt csak az értheti meg igazán aki benne van.
2021. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

21.

Most azt várod, hogy valaki leírja, hogy te most ettől jobb ember vagy, hogy nem a kajába menekülsz ha rosszul vagy lelkileg? Nem vagy jobb, nem vagy több és végképp nem édemelsz ezért több tiszteletet mint bárki. Te lehet hogy másba menekülsz. Valaki az alkoholba, valaki a dohányzásba, valaki a munkába, valaki a túledzésbe, valaki a túlevésbe stb. Ezeknek mindnek vannak hátrányai. Vannak emberek, akik meg tudnak persze küzdeni ilyen dolgok nélkül a problémáikkal, de a mai társadalmunkban sajnos ők vannak kevesebben, és ahelyett, hogy lehúznák azokat, akiknek nincs megfelelő megküzdési stratégiájuk, sokkal jobb lenne, ha TOLERANCIÁVAL és ALAPVETŐ TISZTELETTEL (ami minden emberet megillet, még a kövéreket is) segítenének ezeknek az embereknek, ha van ilyen a környezetükben, meghallgatnák őket, és megpróbálnának belehelyezkedni az ő helyzetükbe.

2021. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
88%

#21 Az unokatesóm az anorexiába menekült. Lehet, hogy ez számodra elfogadhatóbb, de amit átélt vele a családja azt mondom, inkább egy kis elhízás.

Az is vicces, amikor azért mert valakin van túlsúly (a kérdező nem írta, milyen súllyal ismerte meg és mennyi ment föl rá) már rögtön jön itt a duma, hogy lusta, nem sportol, chipset zabál. Jelentem, túlsúlyos vagyok heti három edzéssel és nem szoktam zabálni meg chipsezni. Azt nem mondom, hogy diétázok, mert nem, egész életemben csak azzal tudtam normális testsúlyt elérni, elég volt. Normálisan eszem, stresszes időszakban viszont nem igazán figyelem a szénhidrátot. Így van rajtam +15 kg.

Kérdező: én az orgazmus hiányt szoktam hízással honorálni, csak szólok. Nem direkt, de az lenne a fő stresszlevezetés, és ha azt nem kapom meg, akkor hízok.

2021. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
24%

Jelentem, túlsúlyos vagyok heti három edzéssel és nem szoktam zabálni meg chipsezni.


Akkor te kivétel vagy, de többség bizony nem mozog és szarul kajál(lehet lepontozni).

2021. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
88%

Attól mert szarul kajál ugyanolyan ember mint te vagy bárki más..

Akinek nem tetszik az ne jöjjön össze túlsúlyos emberrel, vagy szakítson vele (bár az elég szánalmas húzás lenne)

2021. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
70%
Nem mondtam , hogy ettől rossz ember lesz vki. Szakításról meg szó se volt. Abban meg mi a sértő,hogy ha vki megmondja a párjának hogy odafigyelhetne magára egy kicsit jobban?
2021. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
54%

De amit nem értek ha őt nem zavarja ahogy kinéz miért csak sötétben lehet csinálni?


Azért mert igazából zavarja,de tenni érte lusta mint a kövérek többsége.(tisztelet a kivételnek).

2021. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
73%
#28 Vagy ő jól érezné így magát, de a felszínes pasikája beszól érte, ezért szégyelli magát előtte. Nagy különbség.
2021. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
39%

29.


Jaja felszínes persze, megnyugtatlak a nők többség se szereti a nagy túlsúlyt. Amúgy aki jól érzi magát koveren az leirhatná, hogy mi benne a jó.

2021. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!