Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom gyakran beszél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyakran beszél az exeiről, hozzájuk hasonlítgat. Nem mindig pozitív irányban. Ez normális?

Figyelt kérdés
Csak pár hónapja kezdtünk el ismerkedni. Eleinte nem csinálta ezt. Ha egy konkrét személyről beszélne, azt mondanám, hogy még az előzőt szereti, de így? Csak egyre feszültebb vagyok mellette. Említettem neki, hogy zavar, most ritkábban hozza fel őket.

2021. aug. 24. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem, egyáltalán nem normális. Beszéld ezt meg vele, ha nem hagyja abba, akkor kalap, kabát, azt menjen amerre lát.
2021. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg elég para. jól tetted, hogy jelezted, hogy ez téged zavar.
2021. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális. Egyáltalán nem az.
2021. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem csodálkoznék, ha arra menne ki a játék, hogy lehúzza az önbizalmad.

Egyébként árulkodó, hogy ezekkel a "tökéletes" emberekkel sem tudott együtt maradni. (Vagy ők hagyták ott a párodat, de annak is oka van.)

2021. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Én a páromat a kapcsolatunk elején mindig meghallgattam, érdekelt mikyen tanulságai vannak, mik számára fontosabb dolgok egy kapcsolatban, mik azok amik válóok vagy zavarja etc, én az exeimrol nem beszèltem de kérdezett, de én speciel csak jókat tudtam mondani.., amik felé így automatikusan elvárásoknak is hatottak.


Eleinte ismerkedtünk beszélgettunk.


Általában később mélyül el egy kapcsolat úgy, hogy már nem az ex és a sérelmek lesznek a másikban, hanem a saját párja a No1. És arra fog vigyázni és ő lesz akiért él hal.


Ezt nem lehet elvárni kezdetben egy másik embertől hogy kvázi azonnal dobja el a múltját meg az egesz addigi életét pár randi után egy másikkal.


Olyan sokan leírják a partnert az elején.


Mikozben a múltunk tesz azzá amik MA vagyunk. A múlt formált rajta, tanult belőle, tudja milyen hibákat kell kikerülni, a múltja valakinek ahhoz tartozik hogy megismerd ő milyen lett milyenné vált MA.


Ez olyan mint a filmekben a filmek eleje.

Nem a végére tekerunk egy filmnek ahol már házasság van, hanem az elejétől nézzük..


Ezt egyszer írom le.

A többi "jaj segitség az exről beszél" jellegű kérdésekhez nem fogom bepötyögni mindig.

2021. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

#5 Te valamit nagyon rosszul látsz.

Magadban nyilván viszonyítod az új partnert az exhez. Attól ezt még nem kell neki is elmondanod. Helyette mondhatsz olyat, hogy "jól esne, ha néha csinálnál nekem vacsorát". Vagy "ma vehetnél te egy üveg bort az esti filmezéshez". Nem kell tudnia, hogy ez azért "elvárás", mert az exed így csinálta.

2021. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

#5 Én sem értek veled egyet.


Igen, az emberről már az elején is sok minden kiderül. 15-16 évesen még ritka a jó emberismerő, de ha 30 felé vagy, és ismerkedsz, akkor már egy találkozó alapján is leszűrsz sok dolgot. Fölösleges éveket elpocsékolni valakire, akivel már az elején sem klappolnak a dolgok.

2021. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha engem egyszer az exhez hasonlítana akkor szólnék neki hogy ne tegye.

Ha megismételné azonnal szakítanék.

Nem érdekel a múlt.

2021. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem, és abszolút nincs rád tekintettel.
2021. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem, en visszakuldenem az exehez
2021. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!