Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez esetben normális a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben normális a féltékenység? 21F Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kisebb, szűk körű össze jövetel volt

Én ki feküdtem este,iszogattunk, barátnőm és legjobb barátom egész este fennt maradt.

Elvoltak,nem történt semmi, oké.

Utána reggel kitalálta ez a barátnak nevezhető valaki,hogy mutat pár maszirozó gyakorlatot.

Engem is megmaszírozott, őt is.

Utána rá kattant a témára.

Folyamat maszirozni akarta barátnőm, ő pedig szólni sem szólt érte.

Én persze kulturáltam magam,de utána mint a bomba csak felrobbantam a sok idegtől.

Eggyikőjük sem mutatott empátiát,vagy megbánást.

Haverral azóta nem beszélek.

Volt egy 4 ik ember is, ő szólt értem,mint kívülálló hogy ez tényleg zavaró tud lenni

Szerintetek?



2021. aug. 19. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Zavaró tud lenni, de akkor lettél volna kultúrált, rögtön kimutatod a nemtetszésed normálisan szólva - Figyu, eleget masszíroztad a barátnőmet, most már kellemetlenül érint engem.

Ha egyszer csak a semmiből robbantál, az nagyon nem jó, főleg, ha nekik tényleg le se esett, hogy ez már túlmehet egy határon.

Mindenképp jó lenne nomálisan megbeszélni barátnődde meg haveroddal is.

2021. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de rögtön szólnod kellett volna, normálisan. Most ha lesz is valami kialakulóban köztük, akkor sunnyogni fognak.Tisztáznod kellene a csajoddal, miért hagyja ezt.
2021. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!