Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom gyakran beszél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyakran beszél az exeiről, hozzájuk hasonlítgat. Nem mindig pozitív irányban. Ez normális?

Figyelt kérdés
Csak pár hónapja kezdtünk el ismerkedni. Eleinte nem csinálta ezt. Ha egy konkrét személyről beszélne, azt mondanám, hogy még az előzőt szereti, de így? Csak egyre feszültebb vagyok mellette. Említettem neki, hogy zavar, most ritkábban hozza fel őket.

2021. aug. 24. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Hajaj, ismerős történet. Vagy hagyod a fenébe, vagy hónapokig azt hallgatod, hogy bezzeg az xy így meg úgy, meg hogy mennyire hiányzik stb. Komolyan nem értem az ilyeneket.
2021. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Az önbizalnad a nullára fogja rombolni.

A végén el fogod hinni hogy egy szar senki vagy, aki örülhet hogy vele van, nélküle nem tudsz élni.

Tipikus bántalmazó.

2021. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%

Aki az exet emlegeti pozitív példaként, az ne csodálkozzon, ha megkapja (elég gorombán), hogy "akkor menj vissza az exedhez".

Tudomásul kell venni, hogy minden embernek mások az erősségei és a gyengeségei. Olyan nincs, hogy kicsemegézem egyikből is meg másikból is a jó tulajdonságokat.

Az más, ha valaki pont negatív példaként említi az exét: "De jó, hogy ilyen türelmesen viseled itt a várakozást a tűző Napon! Az exem már rég cirkuszolt volna."

De egy ponton túl még így is zavaró lehet az ex túl gyakori emlegetése. Nem a múltbeli partnerre, hanem a mostanira kell összpontosítani.

2021. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%

Ránézésre is taplóság.

De nem is értem.

Nekem magamnak nem jutott eszembe, hogy bárki ex-szel hasonlítgassam a páromat.

Pedig volt néhány, tán több is, mint helyes lett volna..

64f

2021. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem normális. Nyilván van hogy szóba kerül az ex, pláne a kapcsolat elején, de a hasonlítgatás az egyáltalán nem fér ebbe bele.
2021. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Wn akkor voltam igy amikor egy rosszabb kapcsolatba léptem bele egy rosszabb pasival.

Sokkal nagyobb bajnak tűnt, kudarcnak, az exem miatti veszteség, uj élet, mint maga a szakitas.

De itt meg annyira lazán vagdalkozik mindenki, hogy szakits.


Ha vki überelli az exem es elore léptem haladtam a jövőben az exem utan, akkor lesz.rom az exem.magas ívben.

2022. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
* ha az ex után csak megszívom vagy alulválasztok, azt ugy keményen nehéz lenyelni.
2022. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!