Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem normális dolog?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon féltékeny típus, semmi oka nincs rá amúgy, de mégis. Bármikor odaadom neki a telefonom, mivel nincs titkolni valóm, viszont ha én kérem el akkor teljesen kiakad és jön a hiszti és nem adja oda, mert abba a személyes dolgai vannak, ez normális? Valamint, ha összeveszünk valamin, akkor állandóan azzal zsarol érzelmileg, hogy véget vet az életének. Szerintem ezzel már túlzásokba esik. Mit gondoltok erről a két dologról?
2021. aug. 17. 12:58
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Nem butaság: általában az a betegesen féltékenykedő, aki amúgy csal.

Hidd el, nem nyírná ki magát, ha szakítassz vele, de ha neked jó egy pitsa mellett, te tudod...

2021. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Azt gondolom, hogy gyerekes. Es ezert a felek nem érettek komoly kapcsolatra.

Ha ilyen piti dolgokon veszekednek az élet viharában egy nullák lennének.


A kaocsolat egy légvár csak.

2021. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem normális dolog.

Idegbeteg hisztigép.

Hosszú távra semmiképp se tervezz vele. Addig maradj vele, amíg a tőle kapott jó (=szex) ellensúlyozza emberi hiányosságait.

2021. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyerekes, tisztába vagyok vele, hogy úgyse lesz öngyilkos, mert aki mondja sose lesz az, de akkor is zavaró...
2021. aug. 17. 13:10
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak az az érdekes, hogy Ő miért nem adja oda a telefonját, hogy belenézzek, hogy ha nincs titkolnivalója?
2021. aug. 17. 13:11
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
En már csak a gyk miatt sem adnám oda.
2021. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

#4. Ez azért nem feltétlenül így van, hogy aki mondja, sose lesz az. Ez a konkrét csaj szerintem is csak érzelmileg zsarol, és nincs mögötte komoly szándék, de ettől még az általánosító mondat nem lesz igaz.


Az elsővel amúgy egyetértek, sokszor ez kivetítés.A saját hibáit vetíti rád, ezért már nem is gyanakszol, hogy esetleg ő az, aki csal.

2021. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Tehát ő beszélget x db férfival ha esetleg lelépnél tudjon hova szaladni minimum azonnal, plusz feltételezi az egyszerűségével h ugyanazt csinálod mint ő.
2021. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy beszélget-e bárkivel, de ez már sose derül ki
2021. aug. 17. 13:29
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is az csinálja ezt akinek van titkolni valója, mármint a barátnődnek. Plusz ezenkívül írányítani is akar. Öcsémnek volt ilyen barátnője, olyan szinten akarta irányítani, hogy a saját öcsém velem sem találkozhatott mert azon is behisztizett.


Szerintem a barátnőd irányítani akar, és azt szeretné hogy papucs légy, tőle fügj stb. Nem normális az ilyen.

2021. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!