Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom élete csak a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom élete csak a pénz körül forog vajon miért van ez?

Figyelt kérdés
Ő egy olyan pasi aki csak azt keresi hogy miből lehet pénzt csinálni számára a pénz az isten én úgy vettem észre. 31 éves és egy dolgozó ember csak sajnos kevés a fizetése legalábbis számára kevés mivel vannak hitelei 3 telefon törlesztő ami az ő hibája mert neki kellett és fizetheti. Meg egy mosógép és egy tablet az amit fizetnie kell. Soha nem jön ki a pénzből ha van neki akkor meg csak szórja nem tudja beosztani ez a legnagyobb baj. Össze vásárol mindenféle kaját vagy bármit és van olyan hogy meg se esszük mert annyi mindent megvesz potyára. Nagyon pazarló egy pasi arról nem is beszélve hogy szinte alig eszik mert nem tud nem kívánja a kaját. Sokszor a kukába landolnak a zsemlék szalámik pék cuccok kenyér stb. Én már sokszor mondtam neki hogy ne vásárolgasson össze ennyi mindent mert úgyis rajtunk marad de neki hiába beszélek ugysem fogadja meg. Én nem vagyok ilyen mint ő szeretem beosztani a pénzemet és felesleges dolgokra nem költök csak ami kell. Sajnos a párom az édesanyjától örökölte a pénz szórást mivel az anyja se tudja beosztani a pénzt a mai napig sem pedig már 54 éves. Szerintem ennyi idősen már szégyen hogy nem tud bánni a pénzzel. A párom is állandóan csak a pénzről tud beszélni hogy mit kéne eladni hogy legyen neki. Piacra is szoktak járni az anyja is meg néha ő is kiáll árulni abból is van egy kis pénz. Vagy pedig összegyűjtik a rezeket vasakat alumíniumokat és leadják a mélytelepre pedig nem cigányok hanem fehérbőrűek mint én. Mégis olyan megnyílvánulásaik vannak amilyen a romáknak. Én személy szerint nem tudnék ilyet csinálni hogy vasazok és leadom a mélytelepre ez számomra szégyen lenne. Pedig én is egy szegény családból jöttem mégse tudnék ilyenre vetemedni inkább ne legyen pénzem. Szerintem rezeket meg vasakat inkább a romák szoktak gyűjteni és leadni a mélytelepre magyarokra ez nem nagyon jellemző. Egy kicsit szégyenlem hogy ilyen a párom. Minden más lenne ha nem szórná a pénzt és akkor nem kéne ilyeneket csinálni. Égő ez számomra bevallom az igazat és nem is hangoztatom ismerősök előtt. De egy biztos hogy a páromat csak a pénz mozgatja mindenben azt keresi és ez nekem nagyon nem jön be. Nektek mi a véleményetek az ilyen pasikról? Ja és ha ez még nem lenne elég van a páromnak egy öreganyja aki örökölt sok milliót ami bent van a bankban és mindig az öregasszonyt nyúzzák pénzzel hogy adjon nekik ha nem a párom akkor az öccse. Na az a gyerek aztán megint egy nagy valakinek érzi magát. Dolgozik jól keres és még sincs soha pénze. Üzletelget mindent elad amit csak tud vagy pedig a mamától kér. Tróger életmódot él ő is. A párom meg sokszor úgy érzem hogy az öccsét akarja utánozni meg irigy rá hogy ő több mindent elért az életben van jogsija autója jó munkahelye. A páromnak sajnos nincs jogsija mert otthagyta az iskolát idő előtt. Feladta nem volt kitartó amit szintén magának köszönhet.
2021. aug. 24. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz körül forogna, akkor nem elcseszné hülyeségekre, hanem kuporgatna, még több pénzt akarna csinálni, vagy valami hasonló.
2021. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mélytelep:))))
2021. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Elciganyosodott a csalad. Kitorni nem tudnak, mar az is nagy szo, ha nem reprodukaljak magukat. Erted, hogy mire akarok celozni, ugye?
2021. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
"ő több mindent elért az életben van jogsija autója jó munkahelye" Ez nem azt jelenti, hogy valamit elért. Ezek minimum dolgok ma már. Menekülj ilyen családttól. Nem lesz soha normális, jó életed ilyen felfogású emberek közt.
2021. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4 es persze igazad van a mai világban már az a ritka akinek nincs jogsija meg autója. Sajnos nekem sincs de én nem is akarom letenni jó nekem úgy ahogy van. Csak azért mondtam mert a párom még erre is irigy hogy az öccsének van neki meg nincs.
2021. aug. 24. 16:03
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy eléggé fura az egész családja tudom hogy szegények ők is mint az én családom de mi akkor se tudnánk ilyet csinálni amit ők. Tisztára olyanok mint a cigányok pedig nem azok. Az anyja is nem szégyell turkálni fényes nappal a Tescos ruhagyűjtőnél meg bárhol ha talál valamit az utcán azt felveszi és elviszi haza és nem érdekli hogy ki lássa meg ki nem akkor se szégyelli magát. Kedvelem az anyját mert egy rendes asszony de viszont meg is van a véleményem róla ilyen téren. Ahogyan az apjáról is
2021. aug. 24. 16:08
 7/14 A kérdező kommentje:
2-es akkor hogy mondják? Mert a párom nekem azt mondta hogy mélytelep tőle tudom csak mert én ilyen helyen még nem voltam és nem is leszek soha az biztos.
2021. aug. 24. 16:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7: MÉH telep:) Innen jön a rövidítés: MÉH (Melléktermék- és Hulladékhasznosító) Vállalat
2021. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne maradj ezzel az emberrel.Te hiaba sporolsz,ha o szorja a penzt.Lehuz teged is az o szintjere,husz ev mulva is ugyanitt tartanatok.Most divat arra hivatkozni,hogy az o penze,azt csinal vele amit akar,de ha egyutt eltek,valami kozos cel iranyaba kene haladni.Ha a szekeret huzo ket lo kozul az egyik jobbra a masik meg balra akar menni,akkor az a szeker nem fog elmozdulni semerre sem.
2021. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen csődtömeg luzer mellett, pokol lesz az életed! Én ezért kezdek csak normalis, jómodu pasival! (Vagy ha az nincs akkor inkabb senkivel
2021. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!