Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy kihasznál a tehetős párom?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén nálunk vagyunk 3-4 napot, gyakran én megyek érte kocsival ami 20 percnyire van tőlünk. Előtte bevásárolok, kitakarítok, főzni kell, mivel ő 2x akkora, mint én és nyilván nem elég neki egy felvágott. Anyukámmal élek ketten, ő egy tehetősebb családból származik, saját lakása is van, ahova a karantén óta nem hív el, mivel nincs ott főzés. Hoz egy üveg bort, meg chipset, de azzal nem vagyok kisegítve, 1 napot vesznek igénybe az előkészületek. Most lesz autója, de nem tudom, hogy viszonozza-e, hogy 8 hónapja én fuvarozom.

Ti ezt eltűrnétek? Van értelme folytatni? hogyan közöljem vele diplomatikusan/ észrevétlenül

22L



2020. jún. 26. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Neked megéri?
2020. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Jó van az neked! Miért nem érett, felnőtt férfit keresel?
2020. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha valami nem jön szívből, érzésből, azt minek erőlteted? minek hánytorgatod fel, ha színészkedsz, és nem önmagad vagy?

Van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol minden az első morzsától az utolsóig szimpla szinészkedés? Mind két fél részéről, tegyük hozzá.

2020. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát így kell jól élni. :D Most már értem, mitől tehetősek a tehetősek.
2020. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Próbáltad már jelezni neki, hogy neked ez így nem az igazi? Kicsit fura, hogy inkább nálatok van ahol ott az anyukád is pedig van egy lakása és ott kettesben is lehetnétek, legalább heti 1-2x.
2020. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tűrném, és nem lennék a sofőrje, szakácsnője csak azért, mert van farka. Totál kihasznál téged azért az üveg borért meg chipszért. Szépen spórolgat melletted.... Busz is van, lába is van, pénze is van, és te fuvarozod a randikra állandó jelleggel? 🤔
2020. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Nálatok minden hétvége 3-4 nap????

Melyik országban van ez:D

Ne haragudj, de úgy kihasznál, hogy van bőr a pofáján rendesen.


Közlés meg egyszerű, mint vacsi előtt közlöd vele, hogy a te lakásodban leszünk következőleg, te vásárolsz, esetleg főztök ketten.

Ha nem tetszik neki-látod fején, lehet sétálnia hazáig s vacsi nincs most;)

2020. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Hol lehet ilyen nőt találni?😁
2020. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kinyitod a szád és elmondod mi a bajod
2020. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Engem zavarna és befejezném a fuvarozgatását. Ha akar találkozni veled, meg fogja oldani, ne aggódj. Ha meg nem oldja meg, akkor az sokat elárul.
2020. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!