Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnek egy szekrenyt venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek egy szekrenyt venni a gyerekszobaba, de a ferjem azzal fenyeget, ha megteszem, keszuljek fel a legrosszabbra es a "rossz oldalara". Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem reg vett a ferjem lakast. Majdnem valassal vegzodott,mert azt mondta,ha nem mondok le at 50% tulajdonjogrol,akkor el val. Es 5% ot szeretett volna nekem. Az utolso pillanatban "megvilagosult" es bele egyezett az 50%ba. En csak 200 ezer fttal jarultam hozza a lakashoz,illetve az adojat is en fizetem(Ami az en reszem).

GYES-en vagyok,2 gyermekunk van,ezert sem tudtam beszallni a lakasba,a CSOK-ot vegul nem sikerult igenyelnunkm

Azonban azota nem hagyja,hogy az en izlesemnek megfeleloen alakitsam a gyerekek szobajat,vagy igazan barmit.

Nagy rajongoja vagyok a regi butoroknak es szeretettel ujitom fel oket,o azonban a modern stilust kedveli es utalja a regi dolgokat.

Beleszerettem egy regi komodba amit a gyerekek szobajaba raknek,regi barokk stilus. Es olyat mond,ha megmerem venni ( Nem is az o penzen,hanem a sajatomon,cipekedesre sem lenne gondja,mert mivel o azt mondta,hogy nem akarja itt latni es nem segit,ezert a 2 sogorom fog segiteni).

Egyszeruen nem engedi,mert hogy nem a stilusa. Azzal fenyeget,amit emlitettem mar a kerdesemben is..

Ti megvennetek a butort?

En ugy vagyok vele,ha o emiatt megcsalna vagy a viselkedesevel valasra adna okot,akkor annyir er az egesz sajnos.

Sajnos mar mondott olyat,hogy "Ha en nem fogadok szot neki,akkor o miert fogadna nekem?" Ertve ezelatt a megcsalast..


2017. aug. 4. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem venném meg, hanem egy héten belül elválnék.
2017. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Elhagynám. De én egy kicsit más szinteken tartok.


(Csak fő kérdésed olvastam el.)

2017. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Vedd meg ,remélem jôl kiakad ,neadj Isten megver. Megérdemelnéd.

Hogy lehetsz ilyen ostoba? Mar a kijelentéseinél adtam volna be en a vàlôpert. Te meg még gyereket is vàlaltàl vele.

Az hogy ilyen ,csak feltûnt régebben?

2017. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez a házasság már eleve problémás. Viszont, ha adhatok egy tanácsot. Egy helyiségen belül ne keverjétek a stílusokat. Idővel a gyerek meg úgyis a saját ízlése szerint fogja alakítgatni a szobácskáját (én is megváltoztattam a saját kis szobámat idővel gyerekkoromban, nem tetszett, ahogy a szüleim berendezték). A lényeg, hogy olyan bútort tegyél a gyerekszobába, hogy passzoljon a jelenlegi berendezéshez. Ha ez a komód nem passzol, akkor akármennyire tetszik, inkább ne vedd meg. Nekem is nagyon tetszett egy bárszekrény, mikor hónapokkal ezelőtt megláttam, de abban a színben nem illett volna abba a szobába, ahova raktam volna, más színben pedig csak egész sorban adták máshol, és nem bontották meg, így lemondtam róla. A szüleimnek van hasonló és nagyon praktikus, azért is tetszett meg az egyből, de nekem másképp kellett megoldanom a berendezést.
2017. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ezzel a faszival pont meg gyereket is kellett csinalni. Annyira jo fogas... de tudom, persze, csak most viselkedik igy eleteben eloszor, amugy egy aranyember. Tudom.... :"D
2017. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


Vedd meg, újítsd fel, ne rakd be gyerekszobába, add el, forgasd be a hasznot, vegyél két szekrényt, újítsd fel, ne rakd be a gyerekszobába, add el, forgasd be a hasznot, vegyél négy szekrényt, újítsd fel, ne rakd be a gyerekszobába, add el, forgasd be a hasznot stb egy idő múlva annyi pénzed lesz, h:

-vehetsz magadnak egy lakást,

-bele egy férjet, aki nem fenyeget,

-közben a gyerekek választhatnak két minta közül (agresszív vs kreatív),

-és kitehetsz egy új kérdést a gyakira: Elveszett aférjem a bútorgyáramban (?)

2017. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bence_ ***** válasza:
100%

Hihetetlen!

Azért ugye, legbelül tudod, hogy egy rossz kapcsolatban vagy?

Bár akkor már változatnál.

Legkisebb gond a bútor stílusa. Önértékelési gondod van. Foglakozz magaddal és hiteles anya leszel. Sokkal nagyobb ajándék egy gyereknek mint egy szép komód.

2017. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
azért meghallgatnám a másik oldal véleményét is, mielőtt élve eltemetném a férjet...
2017. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék a férj álláspontjára, ettől függetlenül ez egy pocsék kapcsolat, és egyik felet sem értem, miért vannak együtt. :-)
2017. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Válnia kellett volna a hülyének, de nem mert.


Kérdés, hogy te vagy olyan bátor, vagy inkább még mérgezitek egymást?

2017. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!