Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak kalandnak tekint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kalandnak tekint mindenki aki tetszik?

Figyelt kérdés

Bárki, aki nagy nehezen megfog, mert nekem

Tényleg nehezen jönnek az érzések, mindig kiderül, hogy barátnője van vagy ne adj isten házas… miért vonzom ezeket? Én 2 férfival feküdtem le, és azt se élveztem igazán. Épp ezért gondolkoztam lehet aszexuális vagyok, szóval a kalanddal nem járnak jól xd. Vidzont nem értem. Nagyon rossz, hogy ha nagy nehezen balaki iránt érzek vmit mindig kiderül, hogy amugy foglalt a férfi és én maximum kalandként jöhetnék a képbe. De az nekem ilyen szempontból a szexért se érné meg illetve a lelkiismeretem is csak szarabb állapotba kerülne.



2021. aug. 25. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
2 férfi nem a világ, próbálkozni kell, jó lenne ha nem azonnal adnad magad, hanem elvinnének randira pl kavezni vagy vacsorazni. Azok a csajok, akik ezt nem igénylik, ne csodalkozzanak, hogy atba**zák őket!
2021. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanokból tudsz mindig vàlogatni, akiket nem kaphatsz meg?
2021. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Aki tetszik neked ki is mondja, hogy részéről ez csak szex lehetne?
2021. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
57%
Nem csillagom, te csak hülye vagy, nem aszex.
2021. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején tisztázni kéne a kiszemeltjeid családi állapotát mondjuk elsőre. Másodjára értelmes férfiakat keresni, akikkel egy kicsit legalább élvezed a szexet és odafigyelnek rád, azon felül, hogy meg akarnak dönteni.
2021. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Vagy nincs benned más érték a testeden kívül, vagy elszálltak az igényeid, és csak azok a férfiak érdekelnek, akik bármikor találnak nálad jobb nőt.
2021. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Mert gondolom magasan van a léc, és csak alfa kanokra mész.
2021. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért az jön át, hogy 18-9 évesen nem biztos, hogy jó az irány. Talán tényleg biztosra kellene menni ismerkedésnél nem gondolod?
2021. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!