Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új munkám lett amiatt levágatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új munkám lett amiatt levágattam a hajam, és páromnak meg nemm tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 09:33
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
67%
Majd megszokja, ne aggódj. Nálam is ez volt, azóta nem tud elképzelni hosszú hajjal. Jah, én vagyok a férfi. :)
2021. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
79%
megszoksz vagy megszöksz... vagy növesd meg ismét
2021. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Amíg itt dolgozom nem tervezem megnöveszteni, később lehet. Nem all rosszul csak ő nagyon hosszú haj párti.
2021. aug. 5. 09:46
 4/51 anonim ***** válasza:
45%
Nő vagy vagy férfi? Azt odaírhattad volna.
2021. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
93%
Milyen munka az, ami miatt nem lehet hosszú hajat viselni?
2021. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni,nem tetszik neki és kész. Hátha majd képes lesz mégis elviselni.
2021. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.


5 Lehetni lehet csak épp nagyon nagy szívás. Nem praktikus. Büfében dolgozom, sült kolbászt sutok, lángost, stb. Napi szinten egy hosszú hajat mosni rendben tartani kivasalni nem megoldható.

2021. aug. 5. 10:14
 8/51 anonim ***** válasza:
22%
Furcsa, hogy nem akarsz barátodnak tetszeni, viszont a ti kapcsolatotok. Neked így jó, barátod dönthet, hogy veled marad, mindenki boldog.
2021. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

8 Nekem nagy szívás lenne, így ez fontosabb. Akkora hülyeség amit írtál amit csak el lehet képzelni. Akkor legközelebb neki csak a magassarkú tetszik és 10 centis tűsarkon süssem a làngost?

Én meg küldjem öltönybe autót szerelni mert szívem nekem öltönyben tetszel azt kell, hogy hordd.

Napi egy másfél órát meg Nemtudok erre szànni, hogy a hajam rendbe tegyem, büdös hajjal nem fogok élni így a praktikus szempontok döntöttek.

2021. aug. 5. 10:22
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
9-es Akkor ezt mondd el neki, vissza ragasztani úgysem tudod. Ha nem tetszel így neki, akkor lehet szakítani, de csak nem ilyen felszínes..
2021. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!