Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök neki, de nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, de nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja ismerjük egymást, sokszor találkoztunk is. Mindig mondogatta, hogy bejövök neki, helyes pár lennénk. Pár napja mondta, hogy egy ideig nem akar kapcsolatot, azt hitte akar, de mégse.
2021. aug. 28. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Igen valszeg azért ment el randizni veled, előtted/ utánad meg kitudja még hány lánnyal, mert nem akar kapcsolatot. Nincs olyan, hogy valaki időközben meggondolja magát, mert megijed. Ez csak a nők reménykedése által kreált hülyeség, te meg ezt megeszed és várni fogsz arra, hogy "ugyan most nem", de majd később mikor fog veled összejönni. Mindenki akar kapcsolatot azzal a személlyel aki őt igazán megfogja, olyan nincs, hogy tetőtől talpig szerelmes lesz valaki, vagy fellángol nála valami, de azt mondja " á, még sem kell". Nem így vagyunk összerakva.

Olyan van, hogy szexelni akar, de vagy megkapott és nem akar többet, vagy egyszerűen nem dobod hanyatt magad a 2.randin és nem hajlandó tovább várni rád, megy máshol szerencsét próbálni. Nő vagyok egyébként, van párom, ha előjött volna ezzel az olcsó dumával mikor ismerkedtünk tuti körberöhögtem volna és javasoltam volna neki, hogy kasztráltassa magát, mert én sokmindenben toleráns vagyok, de azt nagyon nem szeretem ha valaki nem tud egyenes lenni, akármennyire is megesz a fájdalom, jobb tudni az igazságot mint semmit aztán meg feljönni a gyakorikérdésekre barkóbázni, hogy mi miért történt. Baráti tanács: a férfiak valóban nem bonyolult teremtések, sokkal őszintébbek mint a nők, egy dolog kivétel ezalól: hogy mit akarnak egy nőtől. Sokak nem fogják bevallani, hogy csak szexet. És tudom, hogy ennek felismerése néha baromira fáj, de meg kell tanulni kiszűrni az ilyen személyeket, hidd el rengeteg árulkodó jel van, mert hazudni viszont brutál bénán tudnak. Kicsit próbáld megérteni a férfiak gondolkodásmódját, ne női perspektívából nézz rá mindenre, mert sokat fogsz csalódni.

2021. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na most... Az exem is ilyen volt, hogy nem akart kapcsolatot, de összejönni összeakart velem, de nem akart. Aztán 4 hónap múlva összejöttünk
2021. aug. 30. 07:55
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor várjál 4 hónapot erre is. :D Végülis ráérsz.
2021. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vesztegesd az időd, ha ennyi van. :)
2021. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, várni fogok. Ha jön más akkor lesz más 🤷🏻‍♀️
2021. aug. 30. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!