Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölködik, hangfelvétellel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölködik, hangfelvétellel zsarol, de mégis velem akar lenni? Minek?

Figyelt kérdés

Kis háttérsztori: A párom az első férfi az életemben. 20 éves voltam, amikor összejöttünk, előtte senkim nem volt, mert semmi önbizalmam nem volt. 3 éve vagyunk együtt. Ő volt a legjobb fiú barátom, vonzódni soha nem vonzódtam hozzá, alacsonyabb is nálam, de folyamatosan zokogott, hogy mennyire szerelmes belém, ő örökre tudna szeretni, belehal. Azt állította, ő egyáltalán nem a külsőmbe szerelmes, őt az nem is érdekli, neki tökéletes lelki társa, másik fele vagyok, és éppen ezért örökké tarthat köztünk, ha adok neki esélyt, mert soha senki más nem szeretne ilyen őrületesen, kihasználnálak, mert annyira nem vagyok szép és szociális készségekkel rendelkező nő, hogy kifogjam az aranyhalat, de hangsúlyozta, hogy neki nem baj, a társadalmi rang számára értéktelen, felszínes dolog, döntsem el én, hogy akarom-e hajszolni, vagy valós szeretetet akarok.

Én akkoriban elhittem, amit mond, adtam neki egy esélyt.

Egyetemen sem barátkoztam senkivel, csak ő volt az életemben.

Azóta viszont bekerültem az első munkahelyemre, fél éve edzeni is elkezdtem, adok magamra, és rengetegen udvarolnak, élvezik a társaságom, gyönyörűnek, csinosnak is neveznek rendszeresen. Anyukám random ismerősei ha meglátnak rólam képet, kifejezetten ők mondják, hogy milyen gyönyörű lánya van, modellkedek-e, úgy nézek ki, mint valami hollywood-i filmszínész. Nem azért mondom, mert nekem ez jelentené az értéket az életben, azért hangsúlyozom ki, mert a páromtól egyáltalán nem kapok elismerő szavakat, még be is szól, ha kiöltözöm úgy, hogy ő nem jön épp velem. Viszont ő nagyon vonzódik hozzám, állandóan, napi többször akar szexelni, és már egyáltalán nem hiszem el a szövegeit, hogy ő a külsőhöz egyáltalán nem vonzódik. Már egyszerűen csak bántó.

Ő élvez engem, és akárhogy tagadja, örül, hogy olyan barátnője van, akit kb. mindenki csinosnak tart, én viszont egyáltalán nem szeretek már ránézni sem, és egyáltalán nem tudom, milyen a szex úgy, hogy tényleg vonz a másik, mert sose vonzódtam hozzá igazán. Azt sem látom már, hogy emberileg, lelkileg a topon lenne, felsőbbrendűnek, mélyebbnek tartja magát, de ez nála abban nyilvánul meg, hogy lenéző, gyűlölködő mindenkivel, nem lehet vele még szórakozni sem elmenni. Régen nem így láttam őt, most már igen, nem valami szintet lépett forradalmár, hanem egyszerűen egy frusztrált ember. Voltunk együtt egy esküvőn, ahol végig mogorva fejjel ült, és undorodott attól, hogy én "moslék zenékre" képes vagyok táncolni, képmutató vagyok, hogy introertáltként úgy teszek, mintha élvezném, nekem nincsen karakterem, a társadalom vezetget engem.


Múlt héten összevesztünk, és kiszakadt belőlem minden. Sírva, szavaimat meg nem válogatva mondtam el, hogy nem szeretem, nem vonzódok hozzá és szeretném megtapasztalni, milyen egy vonzó pasival vágyból szexelni, együtt lenni, szerelmesnek lenni, nem azt akarom, hogy a szép alakomat élvezze a másik, de én meg teljesen másképp érzek az ő testével kapcsolatban, könnyű úgy felsőbbrendűsködni és felszínesnek nevezni másokat, hogy neki ő egy ilyen külsejű, ilyen fenekű, mellű nővel szexel, mint én, és elegem van, hogy még jobban lehúzta az önbizalmam már az elején, soha egyetlen jó szót nem kapok, ráadásul semmi más nem csöpög belőle a rosszindulaton kívül.

Ő ezt a kifakadásomat suttyomban felvette a telefonjával (csak a hangot), elküldte a szüleimnek, hogy hallgasság, hogy mekkora konzumidiótát neveltek, barátnőimnek is küldözgette. Azt mondja, hogy szakítás esetén a főnökömnek, kollégáimnak is szétküldi, ismerjenek csak meg. A felvétel végén a lelki részét is kifejtettem a dolognak, hogy nem bókol semmit, mindenben visszafog, elrontja a kedvem, nem érzem, hogy szeretne, de azt kivágta a végéről, csak a külsővel, szexualitással kapcsolatos részt hagyta meg.

Igazából már szakítottam, de nem fogadja el, azt mondja, hogy még ad esélyt átgondolni, pár hétig nézzek magamba, és ha addig lefekszem valakivel, kezeljem megcsalásként.

Minek akarhat még velem lenni ezek után egyáltalán?

Mit csináljak? Hogyan lehetne ebből valahogy egy emberi formátumú szakítást összehozni? Nem akarom, hogy gyalázkodjon, azt akarom, hagyjon békén végre!!!



2021. aug. 29. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás-törlés, ennek ez az igazi büntetés.


Nem fog elküldeni senkinek semmit, ebben biztos lehetsz. Ha mégis, magát röhögteti ki.

2021. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A hangfelvétellel kapcsolatban érdemes lenne meghallgatni egy jogászt, ugyanis simán megrángathatják érte a csávót.


Ha mégis elküldené valakinek, csúnyán megütheti a bokáját. Rajtad ugyan ez nem segítene, de neki egy életre elvenné a kedvét az ilyen manőverektől.

2021. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan visszafenyegetheted, hogy te meg feljelented ha nem kopik le, meg zsarolgat minden hülyeseggel. Szerintem ugy ahogy mas is irta jogaszt vagy rendorseget megkeresni velemenyt tanacsot kell kerni. Mindenesetre ne engedj a zsarolasnak. Lehet sajnos par honap mire lekopik az ilyen.
2021. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé illegális dolog a másik tudta nélkül hangfelvételt készíteni. Ezért mondja be pl minden cég is, aki rögzít és felhívod őket.


Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen baromarcút fogtál ki, de hidd el, miután megszakítod vele a kapcsolatot, össze fog rogyni mint egy kártya vár, amit elfúj egy április szellő.


Csinos is vagy, fiatal is. Nem kéne egy ilyen majommal foglalkoznod. Fenyegesd meg, ha elküldi bárkinek is akkor feljelented. Sőt, töröltesd is vele. És amúgy ezeken kívül meg szakíts meg vele minden kapcsolatot szerintem.

2021. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ehhez nagyon hasonló esetben a srác szüleinek írtam(!) meg, hogy amennyiben nem állítják le a fiukat, a dolgot büntetőjogi vonalra viszem.


Nálam ez az egy dolog hatott, azóta semmit sem hallottam róluk.

2021. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az utolsónak igaza van
2021. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is felvenném ahogy zsarol és mondanám, hogy akkor ez meg az ő ismerőseinek megy. Ezekkel nem lehet szépen, sajna.

Az ilyenek ellen az használ, ha elveszítik a hatalmat feletted.

Pl direkt olyan zenéket hallgatnék, ooyan ruhát vennék fel, olyan nézeteket képviselnék, amitől undorodik és mikor fintorog kiröhögném, hogy érezze, nem tud már manipulálni, elvenni az önbizalmad. Bár ezt eddig kellett volna. Megértem, ha ezek után nincs gyomrod hozzá bármit kezdeni vele.

2021. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

sima becsület sértés+ személyhez fűződő jogok megsértése.

Simán feljelenheted,menj jogászhoz,ügyvédhez,és jelentsd föl azt a csávót,férfi vagyok de az ilyen még kisfiú.

2021. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kínlódik szegény, érzi, hogy nem tudja már az összes frusztrációját kitölteni többé rajtad. Ezért fenyegetőzik, de ha valaki is meghallgatja a felvételt, csak magát égeti le vele. Maximum sajnálni fognak, hogy ilyen gyökerrel voltál együtt.
2021. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szakításhoz a beleegyezése. A hangfelvétellel csak annyit ér el hogy mindenki tudja most már hogy mekkora kretén. Ha nem áll le akkor viszed felvételt rendőrségre és tavoltartas. Kettesben nem maradj vele többet soha!
2021. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!