Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem nem szeretne eléggé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nem szeretne eléggé a baratom, ha másokért ilyeneket is megtesznek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek a sminktetoválásanak a felét kifizette a barátja, míg nekem semmi ilyen drága dolgot nem fizetett ki a barátom. Sőt engem még nyaralni se vitt el, csak ilyen egy napos kirándulasra.
2021. aug. 30. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyik ismerősöd megveri a barátja akkor azt is szükségesnek fogod érezni, hogy téged is megverjen vagy ez nem így megy?
2021. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most hogy jön ide a megverés?
2021. aug. 30. 17:47
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell versengeni? Ha már nem tesz meg ilyet a pasid nem is szeret mi? Istenem ......amúgy én sose várnám el hogy a pasim ilyesmit fizessen nem is kérném. Ha én akarom megdolgozom érte.
2021. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki más jót kap akkor az neked is kell, de ha rosszat akkor azzal mi van? Azt nem irigyled el a barátnőidtől?
2021. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egy sminktetoválas nem 1 forint.
2021. aug. 30. 17:52
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Mindig szomorú vagyok, ha ilyen nőtársakról olvasok. Nem csodálom, hogy így romlott a megítélése a női nemnek mostanában. Ha a pénz valakinek ennyire számít, annak rendes élete nem lesz soha, csak egy kirakat. A a srác lehet, hogy szívét-lelkét beleteszi a kapcsolatba, de te csak a számlát nézed. Mire akarsz így építkezni? Milyen kapcsolat az ilyen? Ha nem ébredsz fel, hogy mi számít valójában az életben, akkor sosem leszel boldog, mert mindig találsz egy másik mukit, aki egy Porschéval többet vesz a prostijának. Ez nem vezet sehova. N36
2021. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez a példa azt mutatja, hogy a barátja segít ezen az ismerősömön. Nekem ilyesminek még a nyegyedét sem állnák nem hogy a felét.
2021. aug. 30. 17:53
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek az a szeretetnyelve, hogy ajándékokkal halmozza el a másikat, valakinek a minőségi idő pl. Attól még hogy nem vesz neked drága dolgokat, még nem jelenti azt, hogy nem szeret...csak máshogy fejezi ki.
2021. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Segít? Egy tetoválás nem egy musthave dolog. Luxus kategória, lehet rá gyűjteni magadnak. Miért kellene valaki másnak felesleges dolgokra szórnia a pénzt?
2021. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy szeret és mást tart alapvetőnek. Számomra például alapvető, hogy a saját pénzem költöm magamra, így el sem gondolkodok olyanon, hogy a párom beszálljon ilyesmibe. Ettől függetlenül sokat költünk egymásra, kölcsönösen. Ha lenne egy ilyen kezelésem és állná a párom, cikinek érezném ha cserébe pl nem tudnám elvinni valahova hétvégén kikapcsolódni, hasonló összegben.
2021. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!