Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? HELP! Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? HELP! Nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés
Barátomat nagyon megbántottam(nem elég jó nekem ezt vágtam a fejéhez mérgemben) mert összevesztünk, beteg is voltam és nem gondoltam komolyan...Bocsánatot is kértem, de azt mondta már nem haragszik, de elgondolkozott azon h mostanában sokat veszekedünk és szerinte azt jelenti h nem működik a kapcsolat, pedig vannak jó pillanataink is és nagyon szeretjük egymást, csak mostanában túl sok a stressz...felvételi, szallagavató, neki is sok problémája van.. és szakítani akart, ezért szünetet kértem h egy hétig ne talizzunk, ne beszéljünk. Azóta kerül, ha meglát elfordul, max köszön és ennyi. Azt mondta még szeret, de nem azzal van a baj...kérdeztem ma tőle h ki akar-e békülni? azt mondta nem, még nem. Facen még nem vette le h kapcsolatban, a szünet 3 napja tart.
2011. okt. 6. 15:38
 1/4 Dottorre ***** válasza:
100%

Hát... szerintem ezt eltoltad... bocsi, de azt hiszem ő is olyan pasi, mint én. Ha látja, hogy nem működik valami, akkor nem fogja erőltetni. Sz*r kapcsolatban rosszabb élni mint anélkül. Ez van. Amit tehetsz az az, hogy reménykedsz benne, hogy előbb-utóbb hiányozni fogsz neki, és akkor keresni fog és megbeszélitek. De ha ebben is olyan, mint én, akkor erre nem számítanék a helyedben.


Azért kitartást és minden jót kívánok!

25F

2011. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MarySue ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, mit érzel! Írj egy e-mailt, vagy még jobb: egy saját kezűleg írt levelet, dobd be a ládájukba. Írd meg neki, hogy mélyen megbántad, nem gondoltad komolyan, csak nehéz napod volt (persze azért ne alázkodj meg több oldalnyi hosszúságú magyarázkodással)

Megérted, hogy haragszik rád, és hangsúlyozd, hogy nem azért írtál, hogy meggyőzd arról, hogy fogadjon vissza, csak el akartad mondani neki, mennyire fontos ő a számodra.


Sajnos nincs biztos recept arra, hogy megint összejöjjetek, de ez a levél tuti nem fogja hátráltatni a dolgokat, ha szeret, biztosan elgondolkodtatja :)

2011. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megírtam,köszi.(: egy sms-ben elfért:) MEgírtam h nem kérek választ csak gondolkodjon el. Amúgy amikor kérdezték h ki fogsz békülni vele(velem)? akkor azt mondta h nemtudom.
2011. okt. 6. 16:31
 4/4 A kérdező kommentje:
visszajött:)
2011. okt. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!