Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor bajom van a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor bajom van a baratom direkt ignoral nem all velem szóba várja hogy magátol majd egyszercsak jokedvu leszek. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul esik pl szépen megkertem arra hogy mellettem legalabb mig jelen vagyok ne nyáldzon már más nőkre ugy hogy a masik is észreveszi, nekem ez alázo.


Felháborodottan tagadja sértésnek veszi. Es még engem kenyszeritene bocsanatkeresre azzal hogy ilyeneket feltetelek rola(altalaban mikor hazudik is mindig ezt csinalja hogy engem kezd vádolni hibáztatni. Ez nala alapkommunikacio...)


Legkozelebb vegyem fel? Vagy hogy csinaljam hogy ne tagadja le?


Most is ugy van lezarva vmi hogy ráhagytam hogy ja nem csinaltad. Jo. Ne is.



#őszinteség helyett hazugsag tagadas
2021. aug. 31. 11:06
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Mindenki olyat szagol...
2021. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon alaposan át kellene gondolnod, miért vagy együtt a barátoddal.
2021. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Azért csinálja ezt veled, mert te hagyod. Ha már beszéltél vele erről és nincs változás, akkor szakíts.
2021. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, leírás alapján lehet, hogy a semmiből csinálsz problémát, és lehet az is, hogy abszolút jogos minden kifogásod, problémád. Egy dolog viszont biztos: nem jöttök ki kapcsolatban. Mások a határaitok, és kommunikálni se tudtok, se változtatni, idomulni a másikhoz. Nem is feltétlenül kell, viszont ez így egy életképtelen párkapcsolat. Szóval ha nem akarod így leélni életed hátralévő részét, akkor szakíts, és keress olyat, akivel össze is illetek, nem csak vonzódtok egymáshoz.
2021. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"(altalaban mikor hazudik is mindig ezt csinalja hogy engem kezd vádolni hibáztatni. Ez nala alapkommunikacio...)"


Mibol gondolod, hogy egy ilyen ember alkalmas parkapcsolatra? Oda tobb kell kinezetnel, penznel, dumanal. Nincs olyan tulajdonsag, ami miatt erdemes lenne megtartani, te sem tudsz ilyet mondani. Egyedul akkor tudod ezt a viselkedest megturni magad mellett, ha elrelativizalod. Olyanokkal, hogy legalabb nem ver meg. Vagy nem jar a kocsmaba. De nem eri meg az onbecsapas. Amig nem tudod hideg fejjel atgondolni, hogy miert ne dobd ki, addig a sajat eleted keserited meg.

2021. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te pontosan tudod, hogy mit csinál és azt is, hogy ha felhozod, tagad és hülyének néz, majd rádteszi az egészet.

Én nem tölteném az időmet ilyennel és nem készülnék ki miatta, mert felesleges. Ő nem fog megváltozni, ha eddig nem változott.

2021. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miatt vagy vele együtt? Komolyan nem èrtem miatt kell minden szemèthez így ragaszkodni.
2021. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!